Aksu Havalanı Transfer

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Aksu Havalanı Transfer

Aksu, Antalya en yeni ilçesidir. Antalya Belediyesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Adını da Serik ilçesi ile arasında sınır çizen Kestros Irmağı’ndan almaktadır. Aksi şehir merkezine ilan yakınlığından doğan avantaj ile otobüs, özel araç, taksi ve en önemlisi çok uygun fiyatlar ile Aksu Transfer ile ulaşımını sağlamaktadır. Perge’yi içinde bulundurduğu deniz sahilindeki Kundu köyü çevresinde hizmete giren tesisler, ilçeyi geleneksel tarım odaklı yapısının yanında tarih ve turizm ile tanınan bir yerleşme haline getirmiştir. Aksu sınırları içindeki turizm bölgesindeki modern kent yapılanması, öteden beri bir yol üstü yerleşmesi olan ilçe merkezini olumlu etkilemiş böylece; gerçekleştirilen yatırımlarla modern bir kent kimliğine kavuşturmuştur. Bu gelişimi ile Aksu çok yeni olmasına rağmen oldukça talep görmüş bir ilçe olmuştur. Masmavi denizi, yemyeşil ormanlık alanları ve en önemlisi Roma döneminden kalma pek çok tarihi kalıntı da bünyesinde barındırarak kültürel açıdan zenginlik kazanmıştır. Aksu ilçesinde yer alan Kurşunlu Şelalesi bir doğa harikasıdır adeta. Şelale 18 metre yüksekliktedir. Görüntüsünü asla hafızalardan silinmeyecek kadar muazzamdır. Antalya merkezinden ailesi ile birlikte pik ve gezi yapmak için hemen hemen her gün Antalya Transfer Aksu ile ulaşım sağlanmaktadır. Kurşunlu şelalesine dilersenin Antalya merkez ilçesinden kalkan 230 ve 231 numaralı minibüslerle de ulaşabilirsiniz. Ancak her yerden geçmediğinden aktarmalı bir yolculuk olmaktadır. Bu yüzüden Aksu Vip Transferler tam da bu durumlar yaşanmaması için vardır. Antalya’da Aksu kadar ulaşım konusundan bir başka ilçe yoktur. Çünkü Aksu milyonlarca turistin geldiği Antalya havaalanına sadece 13 kilometre mesafededir. Bu kadar yakın olan ilçe mecburi istikamet olmuştur. Sadece 20 dakikalık bir zaman içerisinde Aksu Havaalanı Transfer ile ulaşım sağlanmaktadır. Zaten genellikle bu güzergah Aksu üzerinden sağlanmaktadır. Aksu konaklama açısından da zengin bir bölge olduğu için gelen ziyaretçiler burada bir kaç gün dinlendikten sonra Antalya şehir merkezi. Ve diğer ilçelerinde de yöne Antalya Transfer Aksu ile ulaşım sağlayabilmektedir.ler. Transfer konusuda hem Antalya hemde Aksu çok şanslı bölgelerdir. Çünkü her yere mesafesi çok değildir. Transfer fiyatları için bravotransfer.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

antalya havalimanı Minivan 1-3 Kişi transferMinivan 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi transferMinivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan transferVIP Minivan24 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status