Aksu Transfer Antalya

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Aksu Transfer Antalya

Aksu ilçesi bir kaç yıl öncesine kadar sadece bir Belde olarak bilinmekteydi. Çalkaya, Pınarlı ve Yurtpınar Aksu’ya bölgesine bağlayarak ilçe haline gelmiştir. İlçe Antalya Alanya karayolu üzerinde 15 kilometre uzaklığında kalmaktadır. 2009 yılı nüfusuna göre İlçe 61.200 olarak belirlenmiştir. Aksu ilçesine otobüs ve taksi aracılığı ile ulaşım sağlanırken son yıllarda en popüler ulaşım aracı Aksu Antalya Transfer olarak görülmüştür. Aksu ilçesinde çok önemli tarihi eserlere rastlanmıştır. Bunlar; Perge Antik Kenti, Kursunlu Şelalesi, Kundu Turizm Bölgesi, Anfaş-Expo Fuarcılık Merkezi, Yeşilkaraman İnci Antik Şehri, Karaöz Aksu Çayı Piknik Bölgesi olarak sıralanabilir. Tüm bu yerler Aksu ilçe sınırları içerisinde yer almaktadır. Aksu ilçesinin Batısında Muratpaşa, Kepez ve Döşemealtı, Doğusunda Serik bulunmaktadır. Her bir ilçeye otobüs veya taksi ile ulaşım mümkündür. İlçe ekonomisi tarım ve turizme dayanmaktadır. Aksu ilçesinin de tarihi epey uzun yıllara dayandığı yapılan kazılar sonucunda belirlenmiştir. İlçenin Antalya iline olan yakınlığı halkın yerleşim yeri olarak tercih etmesinde büyük rol oynamaktadır. Konumu olarak çok kolay ulaşılabilir bir bir yerdedir. Bu yüzden Aksu Transfer araçları sıkça bu bölgeye hizmet vermektedir. Aksu  civardaki tüm köylerin pazarı olması, eski Anadolu Öğretmen Okulu’nun bulunması ve iplik fabrikasına yakın olması gibi çeşitli faktörlerle gelişmiştir. 2008 yılında ilçe olarak ayrılmıştır. Antalya merkez iline 18 kilometre uzaklıkta kalması ilçenin çok hızla göç alması sağlamaktadır. Aksu’da bulunan Perge tiyatrosu tiyatrosu özellikle son yıllarda çok ziyaretçi almaktadır. Genellikle yerel halkın günü birlik gezip gördüğü Aksu’ya yabancı turistlerinde ilgi odağı olmaya başlandığı görülmektedir. Aksu ilçesinin en öneli özelliklerinden bir tanesi Antalya Havalimanına 4 kilometre uzaklıkta olmasıdır. Birbirine çok yakın olması ile birlikte yerli yabancı milyonlarca turistin mecburi istikametidir Aksu. Havalimanına gelen turistlerin hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşımını Aksu Vip Transferler sağlamaktadır. Gelen turistlerin kalabalık ve yalnız olması hiç farketmeden Aksu Transfer Antalya araçları ona göre tercih sunmaktadır. Gelen araç ile birlikte Aksu konaklama yerine şehir merkezi veya diğer ilçe ve beldelere en uygun fiyatlar ile ulaşım hizmetini vermektedir.

antalya havalimanı Minivan 1-3 Kişi transferMinivan 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi transferMinivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan transferVIP Minivan24 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status