Aksu Transfer Antalya

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Aksu Transfer Antalya

Antalya Büyükşehir Belediye’sine bağlı Aksu, 69.967 nüfusa sahiptir. Oldukça büyük olan ilçenin batısında Muratpaşa, Kepez ve Döşemealtı doğusunda Serik ilçeleri bulunur. Aynı zamanda Burdur iline olan yakınlığıda dikkat çekmektedir. Şu anki ilçe merkezi olan bölge Antalya Alanya yolu üzerinde olması, civardaki tüm köylerin pazarı olması, eski Anadolu Öğretmen Okulu’nun bulunması ve iplik fabrikasına yakın olması gibi çeşitli faktörlerle gelişmiştir. İlçe ekonomisi şehri gibi turizme dayalıdır bunun yanıda tarımcılıkta da son derece başarıldır. İlçe Antalya şehri merkezi gibi bir çok uygarlığın ev sahipliği yapmıştır. Özetle, Frigler’in, Lidyalılar’ın, Persler’in büyük İskender’in ve Romalıların hükümranlığına girmiştir. İlçe merkez ulaşımı konusunda çok hassas davranmaktadır. Çünkü Aksu’da ikamet edip şehir merkezinde çalışan yüzlerce vatandaş vardır. Otobüs, taksi ve en önemlisi Aksu Transfer araçları bu konuda oldukça başarılı olmuştur. İlçede bulunan Aksu Golü, araştırmalara göre Akdeniz Bölgesi’nin Gollere Yöresin’den doğarak Antalya yakınlarında denize dökülmektedir. Perge Antik Kenti ve Kurşunlu Şelalesi’ni bünyesinde barındıran Aksu, tatilcilerine keyifli günler yaşatmak için Antalya’nın en güzel yerinde konumlanmış durumda. Aksu Transfer Antalya ile gerek ilçe içi gerekse şehir merkezi ve diğer beldelere ulaşım en uygun fiyatlar ile sağlanmaktadır. İlçe Roma İmparatorluğundan günümüze kadar pek çok tarihi eser getirmiştir. Perge örneğin kentte bulunan en büyük antik kalıntı tiyatrodur. Helen Roma tipinde yapılmış olan 12 bin seyirci kapasiteli bu tiyatrodur. Roma kapısı, hamamı, agorası ve ortasındaki şu kanalı ile oldukça önemli bir tarihi eserdir. Kurşunlu Şelalesi, hem Aksu’dan hemde merkezden rahatlıkla ulaşımın gerçekleşebileceği bir yerdedir. Şehir merkezinden 230 ve 231 nolu minibüsler ile ulaşım sağlanır. Ancak daha rahat ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlamak için Aksu Vip Transfer araçları ile ulaşım çok daha avantajlıdır. Aksu ilçesinde insan ihtiyaçlarının her birini karşılayabilecek potansiyele sahip olup alanını daha fazla genişletip modernleşmek adına çalışmaları deva, etmektedir. Aksu ilçesi şehir merkezine olan yakınlının verdiği büyük avantajlar vardır. Karayolu veya havayolu farketmeden gelen herkesi Aksu Antalya Transfer araçları sayesinde anında ulaşım sağlanır.

antalya havalimanı Ekonomi 1-3 Kişi transferEkonomi 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi  transferMinivan 1-6 Kişi 0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan 1-6 Kişi transferVIP Minivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status