Alanya Antalya Havalimanı Transfer

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Alanya Antalya Havalimanı Transfer

Küçük bir yarımada üzerine kurulmuş olan Alanya, Kuzeyinde Toros Dağları bulunurken Güneyinde Akdeniz vardır. Antal iline bağlıdır. Hatta Alanya Antalya ilinin en büyük turizm yeridir. Şehir merkezine 1440 kilometre uzaklıktadır. Nüfusu ise. 287.409 olarak bilinir. Dünyanın her yerinden Alanya ilçesine milyonlarca ziyaretçi gelmektedir. Yazın sıcak iklimi ile turist akınına uğramakta olan ilçemiz nüfusunu üç dört kata çıkarmaktadır. Sahilleri kilometrelerce uzayan ve tamamen kum olması tercihler arasında olmasının en büyük sebebidir. Ancak bir sebep daha var ki kesinlikle geçerliği doğru olup huzur veren tertemiz havası insanlara kendine çekmektedir. Heredot’a göre Alanya Truva Savaşı’ndan sonra yaygınlaşmıştır. Alanya yüzyıllar boyunca birçok kavimlere ev sahipliği yapmıştır. Bunlara; Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı’dır. İlçe her bir uygarlık tarafından başka isimler alsa da son olarak Mustafa Kemal döneminde Alanya ismini almış ve günümüze kadar gelir.
Şu anda Hollandalı ve Alaman turistle en fazla olmak üzere tüm Avrupa ülkelerinden ve ülkemizin her bir yerinden turistler Alanya’da yaz ayları boyunca tatil yapmaktadırlar. Şehrin rengi mavi ve yeşildir. Doğanın yeşilliği ile denizin mavisidir asıl rengi. Türkiye’nin her yerinden uçak ve otobüsle ulaşım mümkünüdür. Antalya havalimanına gelen misafirle Alanya Antalya Transfer araçları ile ilçeye ulaşım gerçekleştirebiliyorlar. İlçeye karayolu ile ulaşım mümkündür elbette özel aracınız ile bir buçuk saate ulaşım sağlayabilirsiniz. Ülkemizin her bir yerinde olduğu gibi Alnaya ilçemizde de festivaller düzenlenir özellikle bu festivaller turistlerin dikkatini çekmektedir. Bunlar; Uluslararası Alanya Turizm ve Sana Şenliği, Uluslararası Alanya Caz Günleri, Uluslararası Yüzme Maratonu, Sokak Basketbolu Turnuvası, Alanya Yamaç Paraşütü Festivali, Konaklı Turizm Festivali, Uluslararası Dağ Bisiklet Yarışı gibi birçok eğlence dolu festivalleri vardır. Komşu ilçelerinden Alanya Transfer ile bu festivallere gelen yüzlerce ziyaretçi vardır. Gezmek için Alanya Kalesi olmazsa olmazıdır. Sapadere Kanyonu, doğal ve karstik bir oluşumdur. Dim Çayı, Damlataş Mağarası gibi gezip görebileceğiniz. Her an yapılabilecek birşeyler vardır ilçede. En güzel yanı herhangi bir yere gitmek istediğiniz hemen Alanya Vip Transfer Araçlarını çağırabiliyor ve istediğiniz her yere ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Alanya Transfer Antalya araçları içn bravotransfer.com web sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz.

antalya havalimanı Minivan 1-3 Kişi transferMinivan 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi transferMinivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan transferVIP Minivan24 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status