Antalya Araç Kiralama

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Araç Kiralama

Bravo Transfer olarak Antalya’da araç kiralama hizmetinde zirveyi temsil etmekten ve bu hizmeti sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.İster şahsına özel olarak olsun isterseniz de işiniz ile ilgili olsun Antalya Transfer işlemlerinizde pek çok farklı seçeneklerimizle sizleri bekliyoruz.Her biri birbirinden lüks ve konforlu araçlarımız ile sizleri toplu taşıma araçlarında zaman kaybetmekten ve pahalı yolculuklardan kurtarmakla kalmıyor Antalya Havaalanı Transfer işlemlerinizi de gerçekleştiriyoruz.Araçlarımızın istisnasız her birinin tüm sigorta ve muayene işlemleri yaptırılmış,hepsi son teknoloji ile donatılmış ve vip kalitesinde tasarım ile üretimleri yapılmıştır.Antalya gibi turistik bir ile yakışır bir araç ile şehrin güzellikleri ve kendisi ile iç içe olma imkanını sizlere azami konfor ve kalite ile sunuyor ve her cebe her zevke göre farklı seçenekler sunuyoruz.

Her Transfer Alanında Bravo Transfer

Bravo Transfer olarak sadece Antalya oto kiralama olarak değil,ayrıca Antalya havalimanı transfer hizmeti de sunmaktayız.Her antalya-arac-kiralamagün her saat bize ulaşabileceğiniz web sitemizden veya 7/24 ulaşılabilir olan müşteri temsilcimizden randevunuzu ayarlayabilir ve Antalya havaalanı transfer işleminiz için görüşebilir,gaye edindiğimiz kaliteli hizmet anlayışımızı tecrübe edebilirsiniz.Yalnızca yola çıkmadan en az 1 gün önce bizimle yapacağınız randevu görüşmesi ile sizden istenecek olan birkaç bilgiyi (bavul sayısı,çocuk sayısı,transfer çeşidi) bize bildirmeniz karşılığında işlemleriniz için randevunuzu ayarlamış olacaksınız.

Farklı Çeşitler ile Yüksek Kalite

Bravo Transfer firması olarak en büyük amacımız müşterilerimize en yüksek konfor ve güvenliği uygun fiyatlarla sağlamak.Bununla birlikte her zevke hitap eden araçlarımızın pek çok farklı çeşidi olduğu gibi her biri yukarıda da belirttiğimiz gibi vip kalitede olmakta ve son model teknolojik araç gereçlerle donatılmış durumdadır.Böylece müşterilerimizin düşüncelerinde ki her amaca hizmet edebilmiş ve ihtiyaçlarını karşılayabilmiş olabiliyor ve Antalya oto kiralama sektöründe zirveyi hakkıyla temsil edebiliyoruz.Yalnızca araç kalitesi ve fiyatlarında değil araçlarımızın kapasiteleri veya dizaynları ile de pek çok farklı opsiyonu sizin zevkinize sunuyoruz.İster bireysel kullanım için olsun isterseniz de iş gezisi için olsun her çeşidi karşılamak için sizi Antalya ya bekliyoruz.

antalya havalimanı Ekonomi transferEkonomi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 6 Pax transferMinibus 6 Pax0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minibus 6 Pax transferVIP Minibus 6 Pax20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 13 Pax transferMinibus 13 Pax11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status