Antalya Belek Transferi

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Belek Transferi

Belek aslında bir mahalle olarak bilinmektedir. Ancak kısa zamanda yapmış olduğu yenilikler ve geliştirilmişliği ile yakı zamandan mahalle olarak değilde bir üst statüye çıkacakmış gibi görünmektedir. Mahalle olma tarihi 12 Kasım 2012 yani altı yıl önce mahalle olan bu bölge bir altı veya daha kısa bir dönemde büyük gelişmeler yaşanacağı gözle görülür bir şekildedir. Antalya merkez ilinin en çok tercih ettiği tatil bölgesidir. Buraya Belek Antalya Transfer aracılığı ile maximum yarım saatte ulaşım mümkündür. Belek’in modern otelleri, çeşitli alışveriş imkanı ve birbirinden farklı aktiviteler ile üst sıralarda yer almaktadır. Belek’te bulunan Golf tesisleri dünyaca ün kazanmış bir yerdir. Olimpiyatların gerçekleştiği bir alandır. Burada ayrıca doğa sporları, yürüyüş yapabilir temiz oksijeni doyasıya yaşamak mümkündür. Belek’te bulunup Belek Transfer ile Antalya Kaleiçi, Side Antik Tiyatrosu, Uçansu Şelalesi. Ve Zeytintası Mağarası gibi tarihi eşsiz güzellileri görmek mümkündür. Mesafe olarak oldukça birbirine yakın olan benzer birçok yer vardır. Aspendos Tiyatrosu Bellek’tedir, Bu eser Milattan önce ikinci yüzyılda ına edilmiştir. Devasa bir görüntüye sahiptir. Perge yine bildiğimiz üzere Belek beldesinde yer almaktadır. Perge Antik Kenti bir zamanlara Pamfilya Bölgesi’ne başkenlik yapmış bir yerdir. Roma imparatorluğunun mimarisini yansıtmaktadır. Kurşunlu Şelalesi, burada birbirinden farklı cinste kuş bulmak mümkün cıvıltıları ve şelalenin huzur veren sesi birbirini tamamlamaktadır. Buralara en avantajlı bir şekilde Belek Transfer Antalya ile ulaşım sağlanabilir. Belek ve Antalya havalimanı birbirinden 30 kilometre uzaklıktadır. Türkiye’nin hemen hemen her yerinden Antalya havalimanına uçuş seferi yapılmaktadır. Limandan Belek merkezine Belek Vip Transfer ile ulaşım hem hesaplı hem rahattır. Belek’te bulunan konaklama yerleri ,titizlikle inşa edilmiş ve en büyük özelliklere sahip olmuştur. Renleri ve mimarı yapısı ile eski çağları anımsatan bir havası vardır. Belek gece hayatı genellikle otellerde yapılmaktadır. Oteller en üst özelliklere sahip olduğunda içinde insan ihtiyacına karşılayabilecek herşey bulunmaktadır. Yeme, içme, eğlenme, konser, şovlar, ve konaklama hepsi bir araya toplanmıştır. Belek son zamanlarda tatil tercihleri arasında ilk üçüncü sıraları almayı başarmıştır.

antalya havalimanı Minivan 1-3 Kişi transferMinivan 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi transferMinivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan transferVIP Minivan24 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status