Antalya Bravo Transfer

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Bravo Transfer

Antalya Transfer sektöründe hizmet vermekte olan Bravo Turizm,her ihtiyaca ve her zevke uygun farklı seçenekleri ile son model araçları ve son teknoloji donanımları sayesinde sizleri hızın ve konforun adresine bekliyor.Eğer sizde Antalya transfer klasmanında kalite ile konforun adresini arıyorsanız,şuan tam olarak oradasınız.Gerek Antalya havalimanı transfer gerekse de Antalya araç kiralama hizmetleri ile olsun,Bravo Transfer tatiliniz de ulaşım seçeneklerini sizlerin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamak için farklı araç ve uygun fiyatlarıyla hizmetinize hazır.Her zaman güncel ve kolaylıkla ilgilendiğiniz alana yönelebileceğiniz internet sitemiz ile rezervasyon bölümünden ya da müşteri temsilcimiz ile telefondan iletişime geçip  Antalya havaalanı transfer işleminiz için rezervasyon yaptırabilir veya Antalya araç kiralama işleminiz için görüşebilirsiniz.

Kusursuz Hizmet ile Ne Kastediyoruz

Bravo Transfer araçlarımızın kalitesi ve konforu ile zaten çıtayı çok yükseklere koymuş olsak da bizim için asıl öncelik sizin memnuniyetinizi kazanabilmektir.Bu sebeple personelimiz de çok sıkı bir sitemle seçilir ev her biri sıkı bir eğitimden geçirilir.Bunu antalya-bravo-transfermüşteri temsilcimizin sizinle yaptığı telefon görüşmesi esnasında sizinle empati kurarak ihtiyaçlarınızı anlamaya ve size en uygun seçenekleri sunmaya çalışarak yaklaşmasından sizlerde kolaylıkla anlayabilirsiniz.Sadece telefonun başındaki personelimiz değil direksiyonun başında ki personelimiz de oldukça kibar ve kendi işinde uzmandır.Sürücü personelimiz sizin Antalya havaalanı transfer işleminizde havaalanına indiğiniz andan itibaren elinde adınızın veya sizin tarafınızdan belirlenen herhangi başka bir ismin yazılı olduğu pano ile sizi güler yüzü ile karşılar ve varsa bavullarınızı alarak bagaja koyduktan sonra kapınızı sizin için açar.Ayrıca ileri seviye sürüş teknikleri konusunda eğitim almış ve uzmanlaşmış profesyonel personelimiz ile yapacağınız yolculuğunuza son model aracımızın kalitesi,son teknoloji ile donatılmış kişisel araç gereçler de eklenince size düşen tek şey arkanıza yaslanıp Bravo Transfer’in sizlere sunduğu kalitenin tadını çıkarmak olacak.Dilerseniz sizlere bir fırsat daha sunuyor ve Antalya transfer hizmetinizi sıradan bir ulaşım hizmeti olmaktan çıkartıyor,izi şehir turuna davet ediyoruz.Evet,sonuçta böylesine tarih,medeniyet ve kültür dolu turistik bir şehri gezip görmeden tatilinizi tamamlamış olamazsınız öyle değil mi ?

antalya havalimanı Ekonomi 1-3 Kişi transferEkonomi 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi transferMinivan 1-6 Kişi0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan transferVIP Minivan20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status