Antalya Ekonomik Otel Transfer

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Ekonomik Otel Transfer

Antalya Transfer

Türkiye’nin turizm başkenti olarak kabul edilen Antalya ya bir yılda gelen turist sayısının üç milyon civarı olduğunu düşünürsek, Antalya ekonomik otel transfer konusunda sizlere kusursuz hizmet sunan Bravo Transfer’in mücadelesinin ne için olduğunu da görebilirsiniz.  Toplu taşıma araçlarının kalabalık ve konforsuz olduğunu hemen hemen hepimiz duyuyoruz ve görüyoruz. İşte tam burada aslında var olma sebepleri olarak bildiğimiz konfor, kalite ve vip hizmet anlayışı ile karşımıza çıkan firma, havaalanı oteller, oteller tarihi ve antik mekanlar arası taşıma yapmalarından dolayı birçok turist tarafından kabul görmüş ve beğenilmiş bir topluluktur.

Yerli ve yabancı turistleri taşımada sınır tanımayan bu taşıma formatı aslında tatile gelen insanların rahat ve zamanlarının birçoğunu istedikleri yerde olabilme istekleriyle onlara üst düzey vermiş oldukları hizmet anlayışıdır.antalya-transfer-vip-transfer

Antalya Transfer Konusunda Öncü Firmayız

Antalya transfer denince akla ilk gelen havalimanı oteller arası taşımacılık gelse de bu topluluk alışılmışın dışında turistlerimizi gezmek görmek istedikleri her yere ulaştırarak bir nevi çığır atlamış olup kalitenin bir numaralı adresi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedirler. Sadece sektörün first class hizmet anlayışı bile insanları özel kılmakla kalmayıp onların daha huzurlu bir yolculuk yapmalarına yardımcı olmaktadırlar.

Antalya Transfer Konusunda Firma Ayrıcalıklarımız

Kalitenin öncüsü ve vazgeçilmezi Antalya transfer müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet birinci sınıf seyahat etme avantajları sunmaktadır. Özellikle müşterilerinin havaalanına indiği dakikadan itibaren havaalanı kapısında hazır bekleyen güler yüzlü işinin uzmanı şoförleriyle hizmet veren taşıma topluluğu aslında bize zamanın ne kadar değerli olduğunu göstermektedirler.

Sizin için zaman çok mu değerli o halde ödeyeceğiniz ek bir ücret karşılılığında hem zamandan hem de kaliteden ödün vermeden istediğiniz yere ulaşımınızı yapabilirsiniz. Uzun yolculuklar ve kalabalık sizi bunaltabilir işte tam o an devreye vip hizmet anlayışı girmekte ve değerli Antalya misafirlerine en özel ulaşımı sağlamaktadır. Son zamanlarda çok cazip görünen bu taşımacılık hem yerli hem de yabancı turistlerin vazgeçilmezi arasına çoktan girmiştir bile. Kaliteden ödün vermeyen bu firmalar topluluğu müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak aslında hak ettiğinizi size geri vermekte kaybolan zamanınızı size geri kazandırmaktadır.

antalya havalimanı Ekonomi 1-3 Kişi transferEkonomi 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi  transferMinivan 1-6 Kişi 0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan 1-6 Kişi transferVIP Minivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status