Antalya Havaalanı Transfer Tavsiye

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Havaalanı Transfer Tavsiye

Antalya transfer

Türkiye’de tatil denince insanların aklına ilk sırada gelen illerimizdendir Antalya. Tatilin adresi olan şehir her kesimden insanı ağırlarken, şehir’e gelen tatil severlerin ilk konusu ulaşım olmaktadır. Bir yerden başka yere giderken ulaşım zor ve yorucu olunca, tercihleri Antalya Transfer den yana kullanmak istemektedirler. Tatil yapmayı seven ancak gideceği şehri hava yolu ile gitmek isteyen tatilcilerin, istediği konforu yakalamak, kendini güvende hisset için tercih ettikleri adrestir.  Sıcağın yoğunlaştığı, ulaşım için beklemenin zorlaştığı zaman da ilkyardım gibi yetişen şirketimiz, tercih edenlerin yüzünü güldürmeyi prensip haline getirmiştir.antalya-transfer-3

Tercih edilme sebeplerimiz

Bir yerden başka yere gidebilmek kolay olarak hissedilse de, gidilecek aracın konforu ve kullanıcının oynadığı rol çok büyüktür. Antalya Havaalanı Transfer tavsiye ile tercih edenlerin istediği konfora göre araç sunma imkanı ile hizmet vermektedir. Araçta bulunacak kişi sayısına göre farklılık gösteren araç filomuz, konfordan asla ödün vermemektedir. Aracımızı kullanacak olan elemanlarımız, tecrübeli ve şehir hakkında özel eğitim almaktadır. Bu sayede gideceğiniz yerler sizin için bir işkence olmaktan çıkıp, tatlı bir yolculuk ve anı olarak kalmaktadır. İstenilen saat ve zamanda hizmette asla vazgeçmeyen çalışanlar ile tercih edilen ulaşım firmaların başında yer almaktayız. Tatil severleri, tatil trafiğinden uzak istediği her yerden alınıp, istediği mekana kısa sürede bırakılması hedefiyle çalışmaktayız.

Konforun adresi

Ulaşım, her türlü zevke sahip insanların farklı araçlarla yapabildiği bir olgudur. Ancak hangi ulaşım aracını kullanmak isterseniz isteyin konfordan vazgeçmek istemeyiz. İşte tam da bu anlamda tatilin incisi Antalya’da konfordan geri kalmamak adına tek adrestir Antalya Transfer. İster tek başınıza, ister ailenizle, isterseniz grup halinde tatil yapmak isteyin konfordan vazgeçmek zorunda değilsiniz. Belirlenen kişi sayısına göre özel araçlarla, konforlu ve rahat yolculuk yapmanız için bütün imkanları sunmaktayız. Ayrıca istenilen uzaklığa rahatça gidilebilmesi, yolcuların benzinlikler de bekletilmemesi için gerekli tedbirler alınmıştır. Araçlarımızı kullanacak şoförler itina ile seçilmekte ve şehir yolları hakkında bütün bilgilere sahip olmaktadırlar. İstenilen mekana kısa zamanda, rahat ve huzurlu seyahat edebilmenin adresiyiz.

antalya havalimanı Ekonomi transferEkonomi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 6 Pax transferMinivan 6 Pax0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan 6 Pax transferVIP Minivan 6 Pax20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 13 Pax transferMinibus 13 Pax11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status