Antalya Havaalanı Transfer

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Havaalanı Transfer

Antalya Havalimanı Transfer

Antalya Havaalanı transfer hizmetini başlatmak için seyahat bilgilerinizi, iletişim bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde tarafımıza mail yolu ile, telefon veya web sitemizden yapabilirsiniz. Bravo transfer hizmeti vermiş olduğunuz adresten Antalya Havaalanına ya da Antalya Havaalanından vereceğiniz adrese gitme sürecine transfer demekteyiz. Antalya Havalimanı transfer işleminden eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde yararlanmak için rezervasyonunuzu daha önceden yaptırmanızı rica ederiz. Seyahatten vazgeçer iseniz rezervasyon işlemini bize ulaşarak iptal ettirebilirsiniz.

Şirketimiz Hakkında

Bravo transfer kurulduğu tarihten itibaren sektöründe lider olabilmek için verdiği hizmetler ile Antalya transfer hizmetini yenilik getirdi. Bu yeniliği bünyemizde çalıştırdığımız personellere verdiğimiz eğitimler ile kurumumuzdaki kullandığımız araçların son model ve lüks olması ile gerçekleştiriyoruz. Personelimize sürekli kendilerini geliştirebilmeleri için kısa süreli eğitimler vererek olanak sağlıyoruz. Son hız değişen teknolojiyi yakalayabilmek için dikkatli bir şekilde çalışmalar sürdürüyoruz. Bu çalışmaların kaliteli olabilmesi için arge bölümü oluşturduk. Arge departmanında çalışan personellerimiz Antalya transfer yolculuğunu sizlere daha kaliteli, güvenli, eğlenceli hale getirip unutulmaz anlar yaşatabilmek için, hatta tatilinizi erken başlatabilmeniz için sürekli olarak araştırma yapıp çalışmalar yürütmektedirler. Antalya Havaalanı transfer sürecinde bizi tercih ettiğiniz için son derece memnun kalacaksınız. Gitmek istediğiniz yere vardığınızda bizimle yapmış olduğunuz seyahatin memnuniyetini yaşayacaksınız.

Vip Transferantalya-ulasim

Sizi karşıladığımız andan itibaren, yaptığınız yolculuk boyunca memnun kalabilmeniz için istekleriniz doğrultusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için yok yok ilkesini kendimize prensip edindik. Antalya Havalimanı transfer yolculuğunun içerisinde isteyebileceğiniz bütün seçenekler güler yüzlü, saygılı, dinamik ve işinde eğitimlerini tamamlamış personelimiz ile karşılamaktayız. Gideceğiniz yere ulaştığınızda sizi ilk karşıladığımız gibi bütün samimiyetimizle uğurluyoruz. Kapınızın açılmasından tutun yanınızda ki bütün eşyaların taşınması ve gittiğiniz yere güvenli ve titiz bir şekilde teslim edilmesi işlemleri güvencemiz altında. Vip transfer değil bütün transferlerimiz boyunca içinde bulunduğunuz araçlar, eğlenme ve kaliteli zaman geçirebilmeniz için size sunulan hizmetler son teknolojiden yararlanılarak size sunulmuştur. Bu yolculuk boyunca kendinizi özel ve bir star gibi hissedebilmeniz amacı ile güler yüzlü personelimiz elinden geleni yapmaktadır.

antalya havalimanı Ekonomi transferEkonomi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 6 Pax transferMinibus 6 Pax0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minibus 6 Pax transferVIP Minibus 6 Pax20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 13 Pax transferMinibus 13 Pax11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status