Antalya Havaalanı Vip Transfer

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Havaalanı Vip Transfer

 Antalya, yüzyıllardır varlığını sürdüren Akdeniz Bölgesi’nin turizm şehridir. Türkiye’nin en büyük ve çeşitli otellerine sahiptir. Şehirde konaklama hizmeti oldukça gelişmiştir. Şehrin sadece merkezi değil tüm ilçeleri ile birlikte bu hizmette sınır tanımamaktadır Üstelik ulaşım da oldukça kolaydır. Şehrin her yerinden Antalya Transfer araçları hizmet vermektedir. Olduğunuz yerden her bir yana gitme olanağı sunmaktadır. Bildiğimiz üzere Antalya hem tarihi hemde kültürel zengiliklere sahiptir. Bu yani ile oldukça çok konuşulmaktadır. Yerli yabancı milyonlarca turistin ilk indiği yer Antalya havaalanıdır. Havaalanı çıkışında bulabilceğiniz Antalya Vip Transfer aileniz ile konaklama yerinize konforlu bir şekilde ulaşım sağlamaktadır.
Antalya, yüzyıllardır varlığını en güzel ve yenilik içinde sürdürmektedir. Şehirde gece hayatı için çok sayıda alternatif bulmak mümkün. Şehrin her bir ilçesinde tüm zevklere hitap edebilcek, kulüp, bar, restoran ve cafe bulunmaktadır. Yaz kış hizmet veren şehir her bir vatandaş ve misafirini en özel şekilde ağırlamaktadır. Şehirde çok fazla turist olmasından dolayı halkın yarısından çoğu ortak dil ingilizceye hakimdir. Antalya her festivalde günlerce konuşulmaktadır. Aspendos Uluslararası Opera ve Bale Festivali, 5 Eylül ile 28 Eylül arasından düzenlenir, Uluslararası Antalya Piyano Festivali, Ekim ayında, Antalya Altın Portakal Film Festivali yine Ekim ayında, Manavgat Film Festivali, aynı şekilde Ekim ayında, Uluslararası Antalya Kum festivali ise Mayıs ayında düzenlenmektedir. Her festival için gerek ilçelerden gerekse komşu illerden binlerce ziyaretçi gelmektedir. İlçelerden en kolay ulaşımı Bravo Transfer araçları hizmet vermektedir. En kısa sürede çok hesaplı bir hizmet ile festivalde bulunabilme şansınız olacaktır.
Havalanı Transfer araçları da yurtdışı ve yurtiçi uzak şehirlerden ziyaretçi alarak yine etkinliklere katılma fırsatında yardımcı olmaktadır. Havaalanın en yoğun olduyu yaz sezonlarında hemen çıkışta bulabileceğiniz Otel Transfer araçları ile konaklayacağınız otele en kısa sürede çok yeri aramadan ulaşabileceksiniz. Şehrimiz, hem ulaşımını, hem etkinlilerini, hem de turizm yerlerini her sezon farklı güzellikler ve kolaylıklar ile hazırlayıp misafirlerini beklemektedirler. Türkiye’nin ulaşım konusunda en hassas hareket eden ve yenilikler ile kolaylaştıran iller arasında Antalya ilk sıralarda yer almaktadır.

antalya havalimanı Minivan 1-3 Kişi transferMinivan 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi transferMinivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan transferVIP Minivan24 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status