Antalya Havalimanı Alanya Transfer

Antalya’nın ilçesi olan Alanya, küçük bir yarım ada üzerine inşa edilmiştir. Geçmiş tarihinde genellikle antik kent muamelesi görmüş ve bazen Pamilya ya da Klikya olarak anılmıştır. Alanya’nın ilk kurulma dönemleriyle ilgili kesin bir bilgi bulunmamaktadır ancak Milattan Önce 20.000’li yıllara uzandığı düşünülmektedir. Bilinen en eski adı ile Korakesium olan Alanya’ya gitmeden önce bravotransfer.com adresini inceleyebilir ve Alanya Antalya Transfer hakkında bilgi alabilirsiniz. Daha sonrasında aracınızı seçebilir ve rahat bir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Alanya bölgesinin üzerinde yapılan kazılara bakıldığında Bizans, Roma, Moğol ve Selçuklular gibi birçok medeniyetin burada yaşadığı anlaşılmaktadır. Özellikle Roma döneminden kalan eserler bugün Alanya sınırlarında bulunmaktadır.

Bir tatil beldesinden daha fazlası olan ve il olması gerektiği düşünülen Alanya için yola çıkmadan önce kesinlikle bravotranfer.com adresinden Alanya Transfer hakkında bilgi almalısınız. Alanya; portakal bahçeleri, yemyeşil bir alanı ve mükemmel plajları ile her sene yerli ve yabancı milyona yakın turisti topraklarında ağırlamaktadır. Üstelik yaz ve kış mevsimi fark etmeden burası turistlerin uğrak noktası olmuştur ve bunun en büyük nedeni neredeyse senenin tüm zamanlarında güneşin görünür olmasıdır. En fazla soğukluğunda bile soğuk bir yerden gelen turistler rahatlıkla tatil yapabilirler. En soğuk haline ılıman bir hava diyebiliriz. Antalya vip transfer ile daha ucuz fiyatlara daha konforlu bir şekilde Alanya’ya gidebilirsiniz.

Plajları ile ünlü olan bu tatil beldesi Alanya’ya gitmeden önce bravotransfer.com adresini inceleyerek Alanya Transfer Antalya fiyatlarını inceleyebilir ve aracınızı seçtikten sonra yolcuğun tadını çıkarabilirsiniz. Plajlarıyla ünlü olan bu ilçede birden fazla seçeneğiniz olacaktır. Genel olarak plajlarının temizliği ve doluluk oranı dikkat çekmektedir. En çarpıcı ve güzel plajlarından olan Kleopatra Plajı’na kesinlikle uğramalısınız. Tertemiz denizi ve düzenli kumsalı ile keyifli bir vakit geçirmenizi sağlamaktadır. Eğer farklı bir seçenek istiyorsanız Portakal Plajını da deneyebilirsiniz. Uzunluğu 1 kilometre olan ilçe merkezine en yakında bulunan plaj burasıdır. Aynı zamanda ise Dim Çayı ve Oba Çayı da buraya dökülmektedir. Portakal Plajı her konuda oldukça farklı seçenekler sunan bir yerdir. Eğer su sporları ile ilgileniyorsanız Portakal Plajı bu konuda da size güzel bir seçenek olacaktır.