Antalya Havalimanı Belek Transfer

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Havalimanı Belek Transfer

Bir Antalya havalimanı transfer şirketi olan firmamız bravo transfer olarak Antalya’nın Belek semtine de hizmetimizin bulunduğunu söylemekten gurur duyuyoruz. Antalya’nın her noktasına erişim sağladığımız gibi, müşterilerimizi Antalya havalimanından alıp Belek semtine de ulaştırıyoruz. Antalya havalimanı belek transfer için maksimum alınabilecek kişi sayısı 13’tür. Fakat daha fazla kişi olduğu durumlarda 2 veya 3 araç temin edebilme şansına sahipsiniz. 7 gün 24 saat boyunca sizlere hizmet verebilmek adına çalışan şirketimiz antalya havalimanı belek transfer hizmeti vermekten gurur duymaktadır.

Konforda sınır yoktur

Bravo transfer olarak her bütçeden müşteriye açık olduğumuzu belirtmeliyiz. Çünkü araçlarımız Antalya havaalanı transfer şirketleri antalya-havalimani-belek-transferarasındaki en lüks ve en konforlu araçlar olmasına rağmen, fiyatlarımız Antalya havalimanı belek transfer şirketleri arasında en uygun fiyatlardır. Eğer siz de uçaktan indiğiniz anda özel şoförler tarafından aracınıza çağırılmak,  ardından istediğiniz yere kadar bir damla ter dökmeden bir dakika beklemeden ve hiç uğraşmadan gitmek istiyorsanız tek yapmanız gereken şuanda bizimle iletişime geçerek uçağınızın kalkış ve iniş saatlerinizi bildirmektir. Geri kalanını teknik ekibimiz sizin yerinize halledecektir.

Araçlarımızın tamamı müşterilerimizin konforlu bir yolculuk sağlaması adına elektronik aletler ile donatılmıştır. Araç içerisine binen müşterilerimiz yolculuk boyunca kendilerini evlerinde gibi hissetmektedir.

Antalya havalimanından Belek’e transfer ücretleri araçlarımızın büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilir. Fakat bu fiyat artışı aracın yakmış olduğu yakıt ile ilgili bir durumdur. Çünkü bravo transfer önceliğimiz müşterilerimizin suratlarında memnuniyet ifadesi görmektir.

Rahat ve Ekonomik

Uçaktan iner inmez yorgun argın bir de taksi aramakla uğraşmaktan sıkılmadınız mı? Çünkü eğer sıkıldıysanız şuanda çok doğru adrestesiniz. Hemen şimdi firmamız ile iletişime geçerek 7 gün 24 saat hizmet veren araçlarımızı istediğiniz zaman havaalanına çağırabilir, istediğiniz yere sürmelerini söyleyebilirsiniz. Havaalanında taksi beklemek yerine ultra lüks son model araçlar ile otelinize kadar gitmek istiyorsanız tek yapmanız gereken şuanda bizimle iletişime geçmektir. Hemen bizimle iletişime geçerek uçağınızın iniş ve kalkış saatlerini bildirmeniz halinde uçağınız indiği anda sizi havaalanında bekleyen bir özel şoförünüz olacaktır.

antalya havalimanı Ekonomi transferEkonomi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 6 Pax transferMinibus 6 Pax0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minibus 6 Pax transferVIP Minibus 6 Pax20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 13 Pax transferMinibus 13 Pax11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status