Antalya Havalimanı Belek Transfer

Bir Antalya havalimanı transfer şirketi olan firmamız bravo transfer olarak Antalya’nın Belek semtine de hizmetimizin bulunduğunu söylemekten gurur duyuyoruz. Antalya’nın her noktasına erişim sağladığımız gibi, müşterilerimizi Antalya havalimanından alıp Belek semtine de ulaştırıyoruz. Antalya havalimanı belek transfer için maksimum alınabilecek kişi sayısı 13’tür. Fakat daha fazla kişi olduğu durumlarda 2 veya 3 araç temin edebilme şansına sahipsiniz. 7 gün 24 saat boyunca sizlere hizmet verebilmek adına çalışan şirketimiz antalya havalimanı belek transfer hizmeti vermekten gurur duymaktadır.

Konforda sınır yoktur

Bravo transfer olarak her bütçeden müşteriye açık olduğumuzu belirtmeliyiz. Çünkü araçlarımız Antalya havaalanı transfer şirketleri antalya-havalimani-belek-transferarasındaki en lüks ve en konforlu araçlar olmasına rağmen, fiyatlarımız Antalya havalimanı transfer şirketleri arasında en uygun fiyatlardır. Eğer siz de uçaktan indiğiniz anda özel şoförler tarafından aracınıza çağırılmak,  ardından istediğiniz yere kadar bir damla ter dökmeden bir dakika beklemeden ve hiç uğraşmadan gitmek istiyorsanız tek yapmanız gereken şuanda bizimle iletişime geçerek uçağınızın kalkış ve iniş saatlerinizi bildirmektir. Geri kalanını teknik ekibimiz sizin yerinize halledecektir.

Araçlarımızın tamamı müşterilerimizin konforlu bir yolculuk sağlaması adına elektronik aletler ile donatılmıştır. Araç içerisine binen müşterilerimiz yolculuk boyunca kendilerini evlerinde gibi hissetmektedir.

Antalya havalimanından Belek’e transfer ücretleri araçlarımızın büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilir. Fakat bu fiyat artışı aracın yakmış olduğu yakıt ile ilgili bir durumdur. Çünkü bravo transfer önceliğimiz müşterilerimizin suratlarında memnuniyet ifadesi görmektir.

Rahat ve Ekonomik

Uçaktan iner inmez yorgun argın bir de taksi aramakla uğraşmaktan sıkılmadınız mı? Çünkü eğer sıkıldıysanız şuanda çok doğru adrestesiniz. Hemen şimdi firmamız ile iletişime geçerek 7 gün 24 saat hizmet veren araçlarımızı istediğiniz zaman havaalanına çağırabilir, istediğiniz yere sürmelerini söyleyebilirsiniz. Havaalanında taksi beklemek yerine ultra lüks son model araçlar ile otelinize kadar gitmek istiyorsanız tek yapmanız gereken şuanda bizimle iletişime geçmektir. Hemen bizimle iletişime geçerek uçağınızın iniş ve kalkış saatlerini bildirmeniz halinde uçağınız indiği anda sizi havaalanında bekleyen bir özel şoförünüz olacaktır.