Antalya Havalimanı Boğazkent Transfer

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Havalimanı Boğazkent Transfer

Antalya’nın Serik ilçesine bağlı olan Boğazkent’e gitmek için bravotransfer.com adresinden Boğazkent Transfer fiyatlarını inceleyebilir ve aracınızı seçebilirsiniz. Son zamanların tatil beldesi olan Boğazkent, şehir merkezinde bulunan havalimanına 45 kilometre uzaklıktadır. Boğazkent 12 kasım 2012’de mahalle olmuştur. Son zamanların en çok gelişen turizmine sahiptir. Bulunduğu konumdan Belek’e geçişinin kolaylığı da Boğazkent’i çekici kılmaktadır. Boğazkent Antalya Transfer ile yeni dönemlerin gözde tatil beldesi olan Boğazkent’e daha rahat ve kolay bir şekilde gidebilirsiniz.

Boğazkent Transfer Antalya fiyatları için bravotransfer.com adresini inceleyebilir ve çok uygun fiyatlara istediğiniz araç ile yolculuğunuzu başlatabilirsiniz.Turizm açısından son yıllarda patlama yapan ve doğal güzellikleri ile kendisini çekici kılan bir mahalleden daha fazlası olan Boğazkent, bulunduğu konum dolayısıyla da oldukça çekici bir haldedir. Geç keşfedilmiş saklı bir cennet gibidir. Boğazkent’in sağında Acısu Deresi bulunmaktadır. Doğa yürüyüşlerini seviyorsanız kesinlikle bu derenin etrafında güzel bir yürüyüşe çıkabilirsiniz. Yine Boğazkent’in solunda Köprü Çayı Irmağı bulunmaktadır ve güney tarafında ise Akdeniz Sahili vardır. Doğal güzellikleri ile ziyaretçilerine muazzam bir gezi imkanı tanımaktadır. Ferah ve huzurlu bir tatil geçirmek istiyorsanız Boğazkent Antalya Transfer fiyatlarını bravotransfer.com adresinden inceleyebilir ve yolculuğunuz için en uygun aracı seçerek yola çıkabilirsiniz.

Birçok konuda oldukça fazla imkan sağlayan Boğazkent, nesli tükenmekte olan Caretta Carettaların yumurtalarını bırakmayı tercih ettiği on yedi bölgeden birisidir. Aynı zamanda kuşlar konusunda da bir durak noktasıdır. Ülkedeki Ornitoloji alanında yapılan çalışma sahası olarak da burası oldukça uygundur. Çünkü Boğazkent, her sene belirli dönemlerde 200’den fazla tür çeşidi ile kuşların ziyaret noktasıdır. Halkının doğaya sahip çıkmak adına yaptığı çalışmalarla Boğazkent bugün hala el değmemiş bir doğaya sahiptir. Deniz seviyesinde olan bu tatil beldesinin değeri geç anlaşılmış olması da doğasının hala korunaklı olmasının bir sebebidir. Bu şekilde tahribat görmemiştir. Boğazkent vip transfer ile bu mahalleden daha fazlası olan ve her daim doğayı korumak adına çalışmalarında yapıldığı mahalleye gitmek için aracınızı bravotransfer.com adresinden seçebilirsiniz. Tarihi, doğası ve doğal güzellikleri ile Boğazkent kesinlikle görülmesi gereken yerlerdendir.

antalya havalimanı Ekonomi 1-3 Kişi transferEkonomi 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi  transferMinivan 1-6 Kişi 0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan 1-6 Kişi transferVIP Minivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status