Antalya Havalimanı Lara Transfer

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Havalimanı Lara Transfer

Antalya şehrinin güneyinde kalan Lara, ülkemizin en uzun kumsalına sahiptir. Antalya şehri için çok önemli olan Lara hızlı bir gelişime girmiştir. Son yıllarda yepyeni oteller ve tesisler yapılmaktadır. Lara’nın en büyük avantajı Antalya merkez sahili ile kendi sahilinin birleşik olmasıdır. Lara’ya ulaşım şehir içinden mümkündür. Ayrıca en güzel tarafı da Lara Antalya Transferlerinin olmasıdır. Bu sayede en hızlı ve konforlu bir şekilde istediğiniz yere gidebiliyorsunuz. Muratpaşa Belediyesi’ne bağlı olan Lara günümüzde en çok turist çeken yer olmuştur. Hızla geliştirilen bölge şu anda binlerce turist almaktadır.
Antalya Havalimanı’nda inen turistler Lara Transfer araçlarla anında ulaşım sağlayabilmektedir. Üstelik her yere hakim olan şoförler ile bilgi alabileceğiniz bir yolculuk olmaktadır. Lara, plajı ile ün kazanmıştır. Ortalama genişliği 45 metre olduğu ve ince kum yapısına sahip olduğu bilinmektedir. Üstelik plajın sınır noktalarında ormanlık alanların olması son derece keyifli zaman geçirmenizde yardımcı olacaktır. Bu muazzam güzellikteki semte Lara Transfer ile ulaşım sağlayabilmekte oldukça avantajlıdır. Üstelik Lara Transfer Antalya araçları sadece şehir içinde değil Antalya’nın tüm ilçelerine ulaşım sağlamaktadır.
Lara her yaz tüm misafirlerine en güzel olanakları sunarak keyifli bir zaman geçirmek için ilerlemeye ve gelişmeye devam etmektedir. Tertemiz bir kumsalı ve denizi vardır. Çevresinde yeme, içme, eğlence gibi tüm insan ihtiyaçlarını karşılayabilme kapasitesine sahip mekanları mevcuttur. Gece gündüz  eğlenebileceğiniz Lara’da konakladığınız yere sizi en uygun fiyatlar ile ulaşımınızı sağlayabilecek Lara Vip Transfer vardır. Bu yüzden saatler farketmeksizin Lara’da dilediğiniz gibi vakit geçirebiliyorsunuz.
Lara’da bulunan Düden Şelalesi, Perge Antik Kenti görmeden semti terk etmemenizi öneririz. Lara şu anda Antalya’nın en gözde semti haline gelmiştir. Üstelik şehir merkezine olan yakınlığı ile Antalya kent merkezine de sık sık ulaşım sağlayabilirsiniz. Ülkemiz için çok ciddi yerlere gelmeyi hedefleyen Lara şu anda bile birçok ülkenin ilk tercihleri arasında yer almayı başarmıştır. Antalya’nın en önemli tatil beldesi olma yolunda ilerlemekte olup ve başarılı olacağı gibi görülmektedir. Halk için son derece önemli olan semtin havalimanına olan yakınlığı da dikkatleri üzerine çekmektedir.

antalya havalimanı Ekonomi 1-3 Kişi transferEkonomi 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi  transferMinivan 1-6 Kişi 0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan 1-6 Kişi transferVIP Minivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status