Antalya Havalimanı Manavgat Transfer

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Havalimanı Manavgat Transfer

Antalya’nın en turistik ilçelerinden biri olan Manavgat’a gitmeden önce bravotransfer.com adresinden Manavgat Transfer fiyatlarını inceleyebilir ve aracınızı seçebilirsiniz. Her sezon döneminde neredeyse nüfusu üç kat artan Manavgat’ın gerçek nüfusu 200.000 civarındadır. Ulaşım konusunda da bir il kadar gelişmiş durumdadır. Ulaşımının iyi olmasının ardındaki en büyük sebep ilçe içindeki geniş turizm durumudur. Manavgat konum olarak, Manavgat ovasının yakınlarına kurulmuştur ve bu sayede oldukça verimli topraklara sahiptir. Toprakları verimli olan Manavgat içerisinde farklı çeşitlerde meyve, sebze, tahıl, susam ve çiçek yetişmektedir. Halkın bir kısmının geçim kaynağı turizm iken diğer bir kısmının da bu verimli topraklar sayesinde tarımcılıktır. Birçok açıdan mükemmel bir tatil yeri olan Manavgat’a gitmeden hemen önce bravotransfer.com adresinden Antalya Havalimanı Manavgat Transfer fiyatlarını inceleyebilir ve aracınızı seçebilirsiniz.

Büyük bir turizm şehri ile yarışabilecek kadar çok sayıda turisti ağırlamakta olan Manavgat’a gitmek için bravotransfer.com adresinden Manavgat vip transfer seçeneklerini inceleyebilir ve bütçenize en uygun olanı seçebilirsiniz. Tatlı sulara sahip olan Manavgat’ta Sazan, Alabalık ve Kerevit türlerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Manavgat her iki seçeneği size sunan nadir ilçelerdendir. İsterseniz lüks bir yerde akşam yemeğinizi yiyebilir ya da salaş bir yerde güne güzel bir kahvaltı ile başlayabilirsiniz. Antalya’da turizmi meslek edinen insanların büyük bir çoğunluğu Manavgat içerisinde yaşamaktadır. Manavgat her ne kadar sadece yaz sezonunda ziyaret edilecek bir yer gibi algı yaratmış olsa da bu durumun aksi söz konusudur. Yaz, kış demeden her mevsim Manavgat’a gelebilir isterseniz sakin isterseniz hareketli bir tatil geçirebilirsiniz. Manavgat Antalya transfer firmaları size bu konuda yardımcı olacak ve en uygun transfer fiyatlarını bravotransfer.com adresinden sizinle buluşturacaktır.

Tatilinizi Manavgat’ta geçirmeye karar verdiyseniz sayısız gezilecek yer bulmanız mümkündür. Sarı Su Deresi, Manavgat Şelalesi, Köprülü Kanyon, Side Antik Kenti, Antik Tiyatro gibi pek çok tarihi yapıları görebileceğiniz ziyaretler gerçekleştirebilirsiniz. Bir diğer seçenek ise yaklaşık 65 kilometre olan sahilinin tadını çıkarmak olacaktır. Manavgat Antalya Vip transfer fiyatlarını bravotransfer.com adresinden inceleyebilir ve hızlı bir şekilde yolculuğunuza karar verebilirsiniz. Aracınızı seçtikten sonra geriye kalan ise yolculuğunuzun tadını çıkarmak olacaktır.

antalya havalimanı Minivan 1-3 Kişi transferMinivan 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi transferMinivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan transferVIP Minivan24 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status