Antalya Havalimanı Side Transfer

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Havalimanı Side Transfer

Manavgat’ın bir beldesi olan Side’ye gitmeden önce bravotransfer.com adresinden Side transfer ücretlerini inceleyebilir ve aracınızı seçtikten sonra yolculuğunuzun tadını çıkarabilirsiniz. Roma dönemi eserlerini muhafaza etmesiyle dikkatleri üzerine çeken Side, özellikle tarihi yapılara ve mimariye merakı olanların kesinlikle gitmesi gereken yerlerin başında gelmektedir. Roma mimarisine sizin de ilginiz varsa kesinlikle ilk olarak Side Apollon Tapınağı’na bir uğramalısınız. Buradaki eser Işık Tanrısı olan Apollon’a armağan edilmiştir. Buradan sonra ise Yunan mimarisi olduğu düşünülen Side Antik Kenti ziyaret edebilirsiniz. Bu antik kentin tarihi geçmişi Milattan Önce 7. Yüzyıla kadar uzanmaktadır. Side Antalya transfer sayesinde uygun fiyatlara bu tatil beldesini ziyaret edebilirsiniz.

Side’yi ziyaret etmeden önce Antalya Havalimanı Side Transfer fiyatlarını bravotransfer.com adresinden inceleyebilirsiniz. En uygun ücretlerde transferi bulduktan sonra aracınızı seçebilir ve yolculuğunuzun keyfini yaşamaya başlayabilirsiniz. Tarihi gezintilerin yanı sıra eğlenceli aktiviteler istiyorsanız tam yerindesiniz. Side birçok anlamda size farklı seçenekler sunacak bir turizm alanıdır. Isparta’ya kadar uzanan Köprülü Kanyon’un büyük bir kısmı Antalya içinde yer almaktadır. Side içinden basit bir ulaşım aracıyla buraya gidebilirsiniz. Rafting için de Köprülü Kanyon tartışılmaz mükemmel bir yerdir. Kesinlikle tatilin eğlendirici kısmını burada yaşabilirsiniz. Manavgat-Side içinde bulunan plajlardan en güzeli Sorgun Plajında tüm vaktinizi geçirebilirsiniz. Suyun berraklığı sizi çekecektir. Üstelik sadece su değil aynı zamanda plajın etrafı da oldukça güzel bir haldedir. Antalya vip transfer ile Side’ye en rahat ulaşımı vip araçlar ile sağlayabilirsiniz.

Side’nin dört bir yanı güzelliklerle doludur. İsterseniz tarihi eserlerin olduğu alanları inceleyebilir ya da müzeleri gezebilirsiniz. Bu tarz bir ilginiz yoksa eğer sahilinde doğa yürüyüşleri yapabilir ya da Köprülü Kanyon’da rafting keyfini yaşayabilirsiniz. Gece ya da gündüz demeden bir şekilde Side içinde yapacak oldukça fazla aktivite bulabilirsiniz. Side Antalya Vip transfer seçenek ve fiyatlrını bravotransfer.com adresinden inceleyebilirsiniz. Ulaşım açısından rahatlığı ile ister bağlı olduğu Manavgat’a isterseniz şehir merkezi olan Antalya’ya giderek tatilinizin alanını genişletebilirsiniz. Bulunduğu konum neticesinde isteseniz gün içinde Isparta’ya dahi gidip gelebilirsiniz.

antalya havalimanı Ekonomi 1-3 Kişi transferEkonomi 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi  transferMinivan 1-6 Kişi 0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan 1-6 Kişi transferVIP Minivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status