Antalya Havalimanı Transfer Belek

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Havalimanı Transfer Belek

Antalya,  her yıl bir bölgesi ile tüm gözleri üzerine çekerken son yılların en çok talep görülen bölgesi Belek’tir. Nüfusu Toplam 7.740 tır. Bu nüfusun 4.149’si Erkek, 3.591’si Kadındır.Antalya ili Serik ilçesi merkez beldesine bağlı Belek mahallesinin bağlı olduğu belediyenin niteliği Büyükşehir İlçe’dir. Serik Belek ve Kadriye olmak üzere iki mahalleden oluşmaktadır. Belek, doğal yapısı ve dünya standartlarına uygun golf tesisleri ile en çok dikkati çeken özelliği olmuştur. Belek Transfer ile ulaşımı daha sık gerçekleştiren Belek, Serik ilçesine 20 dakika yani 9 kilometre ,uzaklıkta Kadriye beldesine de 8 kilometre vardır. İki bölgeyi birbirine bağlayan uzunca bir yol vardır sadece. Turistler genellikle özel hizmet almaktan hoşlandığından Belek ve çevresi tüm beklentileri karşılayacak potansiyele sahiptir. Gelişime ve yenilemeye müsait olan bölge olabildiğince doğal yapısına dokunmamaya özen göstermektedir. Belek’ Antalya şehir merkezine 40 kilometre mesafededir. Arada çok mesafe olmamasına rağmen fazla ulaşım seçenekleri mevcut değildir. Genellikle yerli halkı özel aracını kullanırken öte yandan yerli yabancıya çok iyi gelen Antalya Transfer Belek araçları tercih edilmektedir. Bilindiği üzere Antalya tarihi kültürel açısından oldukça zengindir. Belek’te bunun içinde olduğundan tarihi eserleri görülmeye değer yapıdadır. Aspendos olmak üzere Perge gibi yerle günümüzde en çok gezip tecrübe edinilen yerdir. Tarihi insana çok şey katarken bunu hem doğal hemde kısa zamanda aynı bölgede gezip görmek büyük avantaj sağlamaktadır. Antalya genel olarak şehir ve gezi turları yaptığından gelen tüm misafirlerin her yeri gezip görerek şehri terk etiğini biliyoruz. Ancak bunu yapabilmek için genellikle bir kaç ay burada burada kalmaktadır. Belek bu konuda oldukça avantajlı bir yerdir. Çünkü Antalya’nın her yerine yakınlığı vardır. Belek Otel Transferleri de günün her saatinde gece gündüz hizmet verdiğinden diledikleri zaman konaklama yaptığı otele geçiş sağlayabilmektedirler. Belek Transfer Antalya sadece şehir içi veya Belek bölgesine değil Antalya’nın her yerine hizmet vermektedir. Havalimanı dahil olmak üzere. Bunun için ulaşım olabildiğince kolaylaştırılmıştır. Üstelik bu hizmeti taksi fiyatına gerçekeleştirmektedirler.. Önceden erken rezervasyon yaptırabildiğinizi de unutmayınız.

antalya havalimanı Minivan 1-3 Kişi transferMinivan 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi transferMinivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan transferVIP Minivan24 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status