Antalya Havalimanı Transfer Hizmetleri

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Havalimanı Transfer Hizmetleri

Siz de uçaktan indiğiniz zaman taksi aramaktan, taksiye bavullarınızın sığmamasından, taksimetrenin üzerinde yazan rakamlardan sıkıldıysanız şuanda doğru adrestesiniz. Bravo transfer sizi uçaktan indiğiniz anda karşılıyor ve istediğiniz yere kadar özel şoförünüz vasıtasıyla götürüyor. Müşteri memnuniyetini öncelik kılan şirketimiz Antalya havalimanı transfer şirketleri arasında en konforlu, en rahat ve en ekonomik olandır. Sizi Antalya havalimanından alacak ve Antalya’nın istediğiniz semtine istediğiniz vakitte bırakacaktır. Haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren şirketimiz işini profesyonel ellerle yapmaktadır.

Taksimetrenin üzerinde yazan yüksek meblağlar artık geçmişte kaldı. Bir Antalya havalimanı şirketi olan bravo transfer sizleri istediğiniz zaman istediğiniz araçla havalimanından alıp istediğiniz konuma götürüyor. Fiyat konusunda bir rakip daha tanımıyoruz ve Antalya havaalanı transfer şirketleri arasında en uygun fiyatlı şirketin bravo transfer olduğunu iddia ediyoruz. Eğer siz de en lüks hizmetlerden en uygun fiyatlarla yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizler ile iletişime geçerek istediğiniz aracın ne olduğunu söylemektir.

Rezervasyonlarımız

Trafik durumu dolayısı ile en uçağınızın iniş saatinden en geç 2 saat önce bize ulaşırsanız sizi havalimanı bahçesinde bir saniye bile antalya-havalimani-transfer-hizmetibekletmeyeceğiz. Rezervasyon yaptırırken bizimle iletişime geçtiğiniz sırada uçağınızın iniş ve kalkış süreleri sorulmaktadır. Bunun sebebi bu işi yıllardır yapan firmamızın uçağınızın erken inip inmeyeceğini anlamak ve size en kaliteli hizmeti sunabilmektir. Antalya havaalanı transfer işinde bir numaralı şirket ile lükse adım atmak istiyorsanız tek yapmanız gereken şuanda bizimle iletişime girmektir. Geri kalanını teknik ekibimiz sizin için halledecektir.

Araçlarımız üst düzey konforlu araçlardır. Araç içerisinde TV, buzdolabı vb. gibi çeşitli elektronik aletler bulunmaktadır. Aracın içerisindeyken kendinizi otel odasında gibi hissetmeniz olağan. Müşteri memnuniyetini hedef olarak belirlemiş olduğumuzdan en yüksek konfora en düşük fiyatlardan yararlanmanızı sağlayan Antalya transfer şirketimiz sizler için hizmet vermekten gurur duyuyor. Her bütçeden aileye hitap eden şirketimiz ile her bütçe artık lüksü tadacak. Siz de lüks araçlarımız ve deneyimli şoförlerimizden hizmet almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçip uçağınız kalkış ve iniş saatlerini söyleyin.

antalya havalimanı Ekonomi transferEkonomi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 6 Pax transferMinibus 6 Pax0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minibus 6 Pax transferVIP Minibus 6 Pax20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 13 Pax transferMinibus 13 Pax11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status