Antalya Havalimanı Transfer Hizmetlerinden Yararlanın

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Havalimanı Transfer Hizmetlerinden Yararlanın

Antalya havalimanı transfer şirketleri arasında bir numaralı şirket olan firmamız bravo transfer sizlere hizmet sunmaya devam ediyor. Eğer siz de firmamızın sunmuş olduğu ayrıcalıklardan faydalanmak istiyorsanız hemen web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Rezervasyon yaptırdığınız takdirde Antalya havaalanı  bahçesinde bir saniye bile beklemeyeceksiniz. Eğer siz de uçaktan indiğiniz anda taksi aramaktan, taksimetrenin üzerinde yazan rakamlardan sıkıldıysanız hemen bizimle iletişime geçerek istediğiniz şekilde araç temin edebilirsiniz.

7 gün 24 saat açığız

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmeti aralık vermeden 7 gün 24 saat sürdürüyor ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. antalya-havalimani-transfer-hizmetlerimizden-yararlaninEğer siz de kendinizi özel hissetmek ve lükse adım atmak istiyorsanız web sitemiz üzerinden rezervasyon yaptırarak Antalya havaalanı transfer  şirketleri arasından en lüksü ile çalışabilirsiniz.

Sizi havaalanından alıp Antalya içerisinde istediğiniz semte bırakıyor ve bunun karşılığında sizden cüzi miktarlarda ücretler alıyoruz. Unutmayın ki bravo transfer firmamızın önceliği müşterilerimizin memnuniyetidir. Araçlarımız siz içerisindeyken hiçbir arıza çıkartmaması adına haftalık olarak düzenli kontrollerden geçmekte, arızalı veya  arıza çıkartabilecek kısımları tamir edilmektedir. Bravo transfer sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Kişi sayısı önemli değil

Şirketimiz bünyesinde barındırmış olduğu araç sayısı bakımından Antalya havalimanı transfer şirketleri arasında en geniş araç yelpazesine sahip şirkettir. Bu sebeple kaç kişi olduğunuzun bir önemi yoktur. Kişi sayısını rezervasyon yaptırdığınız sırada bize belirtirseniz o sayıya göre bulunan araçlarımızı size listeleyebiliriz. Antalya havaalanı transfer şirketi  olarak görevimizi layığı ile yerine getirmekten gurur duyuyoruz. Araçlarımızın iç donanımları tamamen teknolojiktir. Araç televizyonundan yol bilgisayarına kadar birçok teknolojik ürün araçlarımıza entegre edilmiştir.  Rahat, teknolojik ve ekonomik araçlarımız sizlerin hizmetinizdedir.

Eğer siz de lüksü tatmak istiyorsanız tek yapmanız gereken 7 gün 24 saat online hizmet veren şirketimize web sitesi üzerinden iletişim sağlamaktır. Bizimle iletişime girdiğiniz takdirde teknik ekibimiz sizinle ilgilenecek, uçak kalkış ve iniş saatlerinize göre size en uygun aracı ayarlayacaktır. Eğer siz de antalya havalimanı transfer farkını yaşamak istiyorsanız hemen bravo transfer ile iletişime geçin.

antalya havalimanı Ekonomi transferEkonomi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 6 Pax transferMinivan 6 Pax0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan 6 Pax transferVIP Minivan 6 Pax20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 13 Pax transferMinibus 13 Pax11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status