Antalya Havalimanı Transfer Prensiplerimiz

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Havalimanı Transfer Prensiplerimiz

Antalya Transfer

Bravo Transfer şirketi olarak, sizleri uzun yorgunluğunuzdan kurtulmak için yapacağınız tatile, gideceğiniz yolda eşlik etmek amacı ile hizmet vermekteyiz. Tercih ettiğiniz turizmde lider Antalya şehrinin sıcaklığına verdiğimiz kaliteli hizmet, anlayışlı ve güler yüzlü personelimizin usta hizmeti ile birlikte ekstra sıcaklık ekledik. Mutlu, heyecanlı tatilinize Antalya transfer ile başlangıç yapmanızı sağlıyoruz. Bu başlangıcı, gerektiği kalite ve düzeyde yürütebilmek amacı ile Bravo transfer olarak, sürekli kendini ve personelinin eğitimini yenilemekteyiz. Antalya’nın ve yaşadığımız ülkenin halkının, sıcak ve içten davranışını ilham alarak Antalya havaalanı transfer seferlerine başladık. Bu transferler sürecinde, tek önem verdiğimiz şey sizlerin memnuniyeti ve iyi geri dönüşüm yaparak sürekli bizi tercih etmenizi sağlamaktır.antalya-transfer

İletişim Ve İlkelerimiz

Antalya Havaalanı Transfer yolculuğunu, en iyi ve sorunsuz şekilde sürdürebilmek için bizimle iletişime geçtiğiniz zaman, nereye, ne zaman, hangi tarihte ve size ulaşabilmemiz amacı ile iletişim bilgilerinizi tam vermeniz gerekmektedir. Bizim iletişim bilgilerimize web sitemizden ulaşabilirsiniz. Günün her saati istediğiniz an bizimle iletişim haline geçebilirsiniz. Antalya havalimanı transfer şirketleri arsında liderliğimizi koruyup, gücümüzü ispatlayıp, size farklılığımızı yaşatabilmek için en son model araçlarımız ve kaliteli, saygılı, işinde usta personellerimizle hizmet vermekteyiz. Antalya transferiniz sıcak başlayıp sıcak bitecektir. Tatile erken başlayıp rüya tadında konforlu ve ulaşılmaz yolculuk geçirmenizi kendimize ilke edindik.

Prensiplerimiz ve Etkisi

Antalya transfer, bulunduğunuz noktadan gitmek istediğiniz yere ulaşıncaya kadar, size en iyi şekilde hizmet verip memnuniyetinizi maksimuma çıkartmak için kurumumuzda bulunan bütün personelimizle çalışmaktayız. Siz ve beraber yolculuk yaptığınız sevdikleriniz Antalya havalimanı transfer serüveninizde, tatil edası ile başlayıp özel hizmetler sonunda bitireceksiniz. Bütün bir yılın yorgunluğunu atmak için geldiğiniz Antalya da rahatlamaya, şirketimiz ve verdiğimiz servis sayesinde erken başlayacaksınız. Şirketimiz en iyi olma yolunda sizlerden gelen talepleri baz alarak hareket etmeyi kendine prensip etmiştir. Yolcularımızın memnuniyeti bizim başarımızdır sloganımız oldu. Vizyon ve misyonumuzdan ödün vermeden kaliteli ve emin adımlarla sizlere sağladığımız güveni kaybetmeden yolumuza devam etmekteyiz. Sizlere sağladığımız hizmetlerden memnun kaldığınız sürece alanımızda lider kalmaya devam edeceğiz. İyi tatiller.

antalya havalimanı Ekonomi transferEkonomi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 6 Pax transferMinibus 6 Pax0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minibus 6 Pax transferVIP Minibus 6 Pax20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 13 Pax transferMinibus 13 Pax11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status