Antalya Havalimanı Vip Transfer

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Havalimanı Vip Transfer

Türkiye’nin yüzölçümü bakımından altıncı büyük şehri olan Antalya, Akdeniz Bölgesi’nde yer almaktadır. Yemyeşil doğası ve masmavi denizi ile her yıl milyonlarca turistin ziyaret etmekten keyif aldığı bir yerdir. Şehrin nüfusu üç milyona yakın iken gelen turistler ile bu sayı yaklaşık on beş milyonu bulmaktadır. Bu kadar fazla turistin rahatlıkla gelebilmesinde ki tek sebep kolay ve konforu bir ulaşıma sahip olmasıdır. Şehir sınırları içerisinde iki havalimanı bulunmaktadır. Bunun bir tanesi Gazipaşa ilçesinde bulunurken bir diğeri de merkezde yer almaktadır. Burada bulunan Antalya Havalimanı Vip Transfer’ler sayesinde şehrin her bir yanına gitme olanakları vardır.
Antalya her konuda kendini geliştirmeye devam etmektedir. Tarihi yerleşim bakımından oldukça eskiye dayanır ve günümüze kadar sürekli bir yenilik içerisindedir. Şehrin bir ucundan diğer bir ucuna konforlu ve uygun bir fiyat ile seyahat etmenin en avantajlı ve kolay yolu Antalya Transfer araçlarıdır. Bu sayede hem kendinizi daha güvende hissediyor hemde hesaplı bir yolculuk yapmış oluyorsunuz. Otel Transfer durumunu bile gece gündüz gerçekleştirebiliyorsunuz. Gece özellile Kalecinde veya Alanya gibi canlı ve dinamik bir yerden istediğiniz saatte size eşlik edecek olan araçlardır. Antalya bu konuda oldukça hassas davranmış ve gelen ziyaretçilerini en güzel şekilde ağırlamaktadır. Şehirde keşfedilmesi gereken yüzlerce yeri vardır. Havaalanında çok fazla bekleme yapılmadan Havalanı Transfer araçları sayesinde en kısa sürede tatilinizi başlatabiliyorsunuz. Üstelik daha yola çıkmadan rezervasyon yapabiliyor ve kalabalık bir aile iseniz ona göre araç çağırabiliyorsunuz.
Antalya şehiriçi, taksi, otobüs ve tramvay gibi elbette ulaşım araçları vardır. Ancak Antalya Transfer araçları herhangi bir bekleme veya kalabalık bir ortamda yolculuk yapmamanıza özen gösterip en hızlı şekilde yanınızda olabiliyor. Antalya şehrini bilmeyen biri için yardımcı olabiliyor istediğiniz yerde çok uygun fiyatla özel olarak alıp bırakıyor. Sadece merkezi yerde değil Antalya havalimanından diğer bir ilçesine tekrar seyahat edebiliyorsunuz. Günümüzde bu hizmetin son derece artması ve özellikle turist sayısı fazla olan Antalya şehrimizde olması mükemmel bir hizmet olmuştur. Bu sezonda en hızlı ve konforlu bir hizmet ile bravo transfer tüm yolcularını bekliyor.

antalya havalimanı Minivan 1-3 Kişi transferMinivan 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi transferMinivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan transferVIP Minivan24 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status