Antalya Kadriye Transfer

Serik ilçesine bağlı Kadriye, 2007 yılından bu yana yoğun bir şekilde ilgi görmektedir. Plajı yaklaşık 300 metre uzunluğuna sahip olup turistlerin en çok vakit geçirdikleri sahil olmayı başarmıştır. Plaj belediye tarafından işletilmektedir. Bir tatil sevenin tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği de unutulmamalıdır. Kadriye’de sadece sahil ve plaj olarak düşünmeyin merkeze çok yakın olana bu bölge sahile yakın  yerlerinde piknik alanları bulunmaktadır. Aileniz, eşiniz dostunuz ile uzun bir  vakit geçirebileceğiniz yerler mevcut. Ayrıca mangal ve yiyecek içecek götürme gibi gibi sınırlandırılması yoktur. Aynı zamanda Kadriye’de kalmak isteyenler için de oteller, konaklama için istediğiniz imkanlar mümkündür. Gece hayatı abartılı olmasa da oldukça eğlenceli ve akıcı geçmektedir. İlçeye uzaklığı yok derece de azdır o yüzden konaklama için yine Belek’te tercih edilebilir. Herhangi bir aracınız yok ise veya otobüs,minibüs kullanmak istemeseniz  Belek Transfer araçları en uygun fiyatla ile istediğiniz her yere sizinle eşlik edebilir.

Şehir dışından ve hava yolunu kullananlar için Kadriye’ye gitmek çok zaman almaz. Hava alanına geldikten sonra hiç bir yeri bilmiyorsanız Antalya Belek Transfer araçlarını arayabilir en kısa sürede yanınıza gelen olan araç istediğiniz her yere en kısa sürede sizi ulaştıracaktır. Direkt  Kadriye’ye gitmek isterseniz en kısa yolu tercih ederek sizi istediğiniz yere bırakacaktır. Sadece Kadriye’yi gezmeniz elbette yetmeyecektir yakınlarında olan Boğazkent Plajı da sizi keyifle ağırlayacaktır.

Belek-Serik-Kadriye son yıllarda Türkiye’nin en gözde tatil bilgeleri halini almıştır. Sıkılmadan en güzel tatilinizi buralarda geçirebilirsiniz. Ayrıca maliyeti oldukça düşük çok masraf yapmadan, gezebilir, konaklanabilir, keyif yapabilirsiniz. Vip Transferler sayesinde aynı maliyete Kadriye-Serik-Belek seferleri ayarlayabilir güvenli ve sağlıklı bir gezi yapabilirsiniz. Antalya Serik aras sadece 30 km olup en geç 45 dk içerinde ulaşabilirsiniz. Kadriye Belek arası. İstanbul, Ankara, Bursa, Çanakkale veya başka bir ilden geliş yolları da ister kara yol, demir yol veya hava yolu dilediğiniz yoldan ulaşım sağlayabilirsiniz. Kadriye plajları her yıl turist sayısını arttırmaktadır.  Çalışan tüm halkın en büyük avantajı da birden fazla dil biliyor olması ve tüm turistle ile iletişimi rahatlıkla kuruyor olamasıdır.