Antalya Otel Transfer

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Otel Transfer

Antalya Transfer

Zaman sizin için değerli ve ayrıcalıklı bir hizmet almak istiyorsunuz Antalya otel transfer konusunda hizmetleriyle ön plana çıkmış olan Bravo Transfer’in vermiş olduğu yüksek kaliteli hizmet tam size göre bir seçenek. Siz değerli yolcularına özel hizmeti havaalanı kapısında başlatan transfer firmaları gideceğiniz yer neresi olursa olsun herkes bu hizmetten extra bir ücret karşılığında yararlanabiliyor. Kendinizi daha özel hissetmenizi sağlayacak bu transfer işlemi ile aslında en değerli olanı yani zamanı kazanmış oluyorsunuz. Herşeyin özel olarak düşünüldüğü bu transfer işlemlerinde olmazsa olmaz güvenli seyahat unsurunu da unutmamak gerekir. Nitekim olağan kazalarda yaralanma durumlarına karşı sizlerin can güvenliğini de düşünerek yolculuğunuz süresi boyunca hayat sigortanız da aktif edilmiş olur.otel-antalya-transfer

Antalya Transfer Farklılıkları

Antalya transfer günümüzde konfor, vip hizmet ve güvenilir ulaşım deyince akla gelen ilk topluluk olmakla beraber seçeceğiniz araçla da her yere rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sadece otel ve havaalanı transferi yapmayan bu firmalar topluluğu turistik gezilerinde bir numaralı adresi olmaktadır. Ayrıca özel olarak ulaşım ve zaman sorunu yaşamadan tarihi mekanlara yapacağınız yolculuklarla hem o yerlerin doya doya tadını çıkarmış olacaksınız hem de zamandan kazanmış olacaksınız. Oysaki şöyle düşünecek olursak otelden çıktınız ve herhangi bir özel hizmet almak istemediniz. Yaşayacaklarınızı bir düşünsenize. Bilmediğiniz daha önce hiç görmediğiniz bir yere gideceksiniz ve buralara giderken toplu taşıma araçlarını kullanacaksınız. Antik ve tarihi yerlere gitmek için harcadığınız zaman sizin keyif almadan yapacağınız bir gezintiden ibaret olacaktır.

Antalya Transfer Ayrıcalıkları

İşte tam o an aslında konforlu, güvenilir ve hızlı düşündüğümüz taksilerden bile daha hızlı, daha konforlu, daha güvenilir olan Antalya transfer firmalar topluluğu hemen yanı başınızda belki bilgisayarınızın bir tık ucunda belki de size bir telefon kadar yakın olacaktır. Sadece bununla da kalmayıp sizlere ek zamanın yanın da geçtiği güzergah da ki yerleri tanıtarak aslında bir nevi otelinize veya havaalanına giderken görmediğiniz bilmediğiniz yerleri de görmüş ve öğrenmiş olacaksınız. Tam anlamıyla kalite hizmetin öncüsü bu taşıma topluluğu tek çatı altında toplanarak siz değerli müşterilerine sorunsuz, güvenli, zaman kazandıran ve konforlu ulaşım imkanı sağlamaktadır.

antalya havalimanı Ekonomi transferEkonomi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 6 Pax transferMinivan 6 Pax0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan 6 Pax transferVIP Minivan 6 Pax20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 13 Pax transferMinibus 13 Pax11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status