Antalya Transfer de Bravo Transferi Diğerlerinden Ayıran Nedir?

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Transfer de Bravo Transferi Diğerlerinden Ayıran Nedir?

Antalya Transfer

Antalya denince insanların aklına tatil gelir.  Tatil denice ise ulaşım ve transfer gelir. Bravo transfer olarak biz ise siz müşterilerimizin tatillerinin güzel başlaması için burada devreye gireriz.  Antalya transfer sektörünün dinamik taşlarından birisi olan firmamız gerek yerli gerekse yabancı tüm müşterilerinin bir numaralı ulaşım destekçisi olmuştur. Antalya’nın sıcak havası nedeniyle taksi ve diğer araçları beklemek zaten uçak yolculuğu yapmış olan müşterilerimizin daha çok yorulmasına neden olmaktadır. Antalya havalimanı transfer noktası gibi daima işlek bir yerde taksi gibi araçları bulma derdi yetmiyormuş gibi bu araçlara ödenen tonla parada müşterileri iyice zorlamaktadır.BRAVO-1

Bravo Transferi Diğerlerinden Ayıran Nedir?

Firmamızı diğer Antalya havalimanı transfer firmalarından ayıran en önemli gerekçe müşterilerin olumlu geri dönüşleri ve bir sonraki Antalya havaalanı transferlerinde de bizi seçmeleridir. Buna sebep olarak ise 7/24 hizmet veren müşteri destek hattımız, çağının ileri teknolojisine sahip araçlarımız, dikkatli ve güler yüzlü şoförlerimiz ve üst düzey konforumuz gösterilmektedir. Antalya transfer firmaları arasında bu hizmetlerimiz sayesinde diğer rakiplerimizi geçilmez bir farkla geride bırakmaktayız.

Firmamızla Nasıl İletişime Geçebilirsiniz?

Antalya havaalanı transfer noktasına gelmeden ve havaalanına uçuşunuz gerçekleşmeden önce firmamızın daima açık internet sitesi ve müşteri hizmetleri hatları üzerinden operatörlerimiz ve yetkili elemanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamızın hızlı ve pratik rezervasyon işlemleri ardından bize verdiğiniz uçuş ve varış bilgileriniz ile siz transfer noktasına gelmeden önce özel aracınız sizin için gelmekte ve sizin için hazır bir şekilde evdeki rahatınızı aratmayacak tarzda bekliyor olacaktır. Uçaktan inip ulaşım noktasına vardığınız anda varsa valiz ve yüklerinizi en narin ve pratik şekilde aracımıza yerleştirerek eşyalarınızın zarar görmemesini ve iyi bir şekilde transferiniz tamamlanana kadar taşınmasını sağlamaktayız. Böylelikle sadece sizin değil kıymetli eşyalarınızın da sahip olduğu maddi ve manevi değere uygun transfer edilmesini sağlamaktayız. Ayrıca sadece rezervasyon sırasında değil transfer esnasında ve transfer gerçekleştikten sonrada bize olumlu veya olumsuz geri dönüşlerinizi iletebilmektesiniz. Bu kolay iletişim, müşterilerimiz ile şeffaf bir diyalog kurmamızı sağlamaktadır.

antalya havalimanı Ekonomi transferEkonomi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 6 Pax transferMinibus 6 Pax0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minibus 6 Pax transferVIP Minibus 6 Pax20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 13 Pax transferMinibus 13 Pax11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status