Antalya Transfer de Kalite ve Konforun Daha Fazlasını Bulun

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Transfer de Kalite ve Konforun Daha Fazlasını Bulun

Antalya ilinde aktif olarak transfer hizmeti veren Bravo transfer firmamız Türkiye’de en kaliteli havaalanı transfer hizmetini vermektedir. Firmamız Antalya iline gelen turist, iş adamı, aile, topluluk gibi her gruba ve kişiye hitap eden bir firmadır. Firmamız müşterilerine daima kaliteli ve güvenli bir hizmet vermektedir. Müşterilerimizin öneri, istek ve şikayet konularını oldukça önemsiyor ve müşterilerimizin isteklerinizi karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz. Antalya transfer hizmetinden faydalanmak için müşterilerimizin yapması gereken tek şey internet zerinden veya telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak rezervasyon yaptırması yeterlidir. Hem uygun fiyat garantisi hem de verilen kaliteli hizmet ile bir daha ki her gelişinizde transfer hizmeti olarak Bravo transfer hizmetini kullanacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Antalya Havalimanı Transfer Süreci

Antalya transfer hizmeti veren firmamıza rezervasyon yapmanız için internet üzerinden firmamızın resmi sitesinden çevrimiçi olarak havaalani-transfer-hizmeti-nasil-aliniranında rezervasyon yapabilirsiniz. İnternet ortamınız bulunmuyorsa bizleri telefon numaralarımızdan arayarak müşteri Temsilcilerimiz ile görüşerek istediğiniz zamana rezervasyon yaptırabilirsiniz. Rezervasyon ücretini ister transfer süreci sonrasında yapabilir isterseniz internet sitemizin ödeme yöntemi ile kredi kartı ile rahatlıkla ödeme yapabilirsiniz. Antalya havaalanı transfer ile müşterilerimizin Antalya’ya geldiğinde hem bagajlarını taşıyan personelimiz sizleri istenilen yere kadar lüks aracımızla bırakıyoruz. Antalya havalimanı transfer hizmeti veren firmamız müşterilerimize oldukça güven vermek için personellerimiz hem güler yüzlü hem de işini yıllarca yapan tecrübeli personellerden oluşmaktadır.

Kaliteli Hizmet ve Daha Fazlası

Antalya havaalanı transfer hizmeti ile müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz. Yıllardır verdiğimiz hizmet ile müşterilerimiz daima bizi tercih etmektedir. Çünkü verdiğimiz hizmet hem araç yönünden müşterimize istenilen aracı dahi temine diyor ve müşterilerimizi havaalanında 3 saat öncesinde müşterilerimizi bekleyen güler yüzlü personellerimizle siz değerli müşterilerimizi karşılıyoruz. Antalya havalimanı transfer sürecinden önce müşterilerimizi istendiği takdirde hava durumu ve yol koşulları rötar gibi durumlarda müşterilerimizi bilgilendiriyoruz. Müşterilerimiz araca bindiği andan itibaren zorunlu olarak firmamızın yapmış olduğu hayat sigortası ile araç içerisinde herhangi bir olumsuz kaza da sigorta tarafından karşılanır ve herhangi bir mağduriyet yaşamayacağınızı garanti ediyoruz. Firmamıza ulaşmak için ve rezervasyon yapmak için günün 24 saati bizlere ulaşarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

antalya havalimanı Ekonomi transferEkonomi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 6 Pax transferMinivan 6 Pax0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan 6 Pax transferVIP Minivan 6 Pax20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 13 Pax transferMinibus 13 Pax11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status