Antalya Transfer En Kaliteli Ulaşımın Farkını Yaşayın

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Transfer En Kaliteli Ulaşımın Farkını Yaşayın

Havalimanlarında bulunan transfer hizmetleri sağlayan firmalar arasında en hızlı ve en kaliteli hizmet veren Bravo transfer firması müşterilerimiz için elinden gelenin en iyisini yapar. Özellikle yurtdışı seyahat dönüşü yapan müşterilerimiz için konfor oldukça önem arz etmektedir. Bu konforu siz değerli müşterilerimize sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Sürekli yenilenen teknolojik araçlarımız ve güler yüzlü personel kadromuzla sizleri memnun etmekten gurur duyuyoruz. Antalya transfer hizmetleri için müşterilerimiz firmamızla iletişime geçerek hemen bu eşsiz hizmetten faydalanabilir. Bravo transfer hizmeti veren firmamız Antalya’ya gelen tüm müşterilerimizi uçaktan iner inmez bagajlarını alıyor ve aracın kapısını açarak müşterilerimize konfor sağlıyoruz. Müşterilerimizin araç içinde bir şeyler atıştırması adına yiyecek ve içecek ikramımız olduğu gibi aynı zaman da müşterilerimizin isteği üzerine lüks aracımızla istenilen yerde yemek de yenilebilmektedir. Antalya havaalanı transfer hizmeti sayesinde müşterilerimiz ile kurmuş olduğumuz ilişkiler sayesinde her iş sonunda müşterilerimizden teşekkür mesajı almakta ve bu bizi sevindirmektedir.

Antalya Havalimanı Transfer İçin Rezervasyon Alma

Antalya havalimanı transfer hizmeti alacak müşterilerimiz öncelikle firmamızın internet üzerinden rezervasyon seçeneğine tıklayarak guvenilir-transfer-hizmetiburadan gerekli adres, yer zaman bilgilerini doldurarak rezervasyon yapılır. Müşterilerimiz dilerse ödemeyi firmamızın internet üzerinden güvenli bir şekilde ödemeyi geçebilir. Firmamızın internet sitesi uluslararası güvenlik programıyla korunduğu için kesinlikle kredi kartınızı veya şahsi bilgilerinizin çalınmasına imkân vermez. Antalya havaalanı transfer süreci için müşterilerimiz rezervasyon yaptığı süreçten 10- 15 dakika gibi bir süre geçmeden telefona gelen SMS ile rezervasyonunuz alınmıştır ve sizinle ilgilenecek personelin adı soyadı ve iletişim numaraları gelmektedir.

Firmamız İle Farkı Yaşayın

Antalya ilin de yer alan firmamız araç filosu ve müşteri memnuniyetine gösterdiği hassasiyet ile kaliteli bir firmadır. Antalya transfer hizmeti veren firmamız müşterilerimize güven ve hızlı transfer verir. Aynı zamanda araç içi sigorta yaparak müşterilerimizin mal ve can kaybına karşı tüm sigortalar şirketimizin tarafından karşılanmaktadır. Antalya havalimanı transfer ile müşterilerimiz havaalanına geldiğinde direkt olarak güler yüzlü personellerimiz ile bagajlarını araca yerleştirerek müşterilerimizi araç içi ikramlarda bulunur ve müşterilerimiz kaliteli bir transfer sürecinden geçer.

antalya havalimanı Ekonomi 1-3 Kişi transferEkonomi 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi  transferMinivan 1-6 Kişi 0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan 1-6 Kişi transferVIP Minivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status