Antalya Transfer Firmamızın Değerleri

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Transfer Firmamızın Değerleri

Antalya Transfer

Bravo transfer firması olarak kurulduğumuz tarihten itibaren sizlere konforlu ve rahat yolculuk yaptırabilmek için son model arabalarımız ve işinde başarılı şoförlerle çalışmaktayız. Kuruluş amacımız yurtiçi veya yurtdışında gelen misafirleri Antalya transferinden memnun ayrılabilmelerini sağlamaktır. Hiçbir yolcumuza müşteri gözü ile bakmayız. Onlara sanki evimizde ağırlamakta olduğumuz misafirlerimizmiş gibi davranırız. Antalya havaalanı transfer denildiği anda ilk biz geliriz akıllara. Bunun nedeni ise misafir memnuniyetimizdir. Misafirlerimizin memnuniyet oranını arttırabilmek amacı ile gelişen teknolojinin yardımını da kullanarak kendimizi sürekli yenilemekteyiz. Antalya havalimanı transfer denildiği anda konforun ve hızlı ulaşımın tek adresi olan Bravo transfer sizlere kaliteli hizmet vermek içim her zaman yanınızda.

Ulaşım Neden Önemlidir

Uzun bir süre, yoğun çalışmanın ardından dinlenmek için Antalya’ya geldiğinizde gideceğiniz yere hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşmak istiyor iseniz, Antalya transfer için bizi tercih etmeniz yeterli olacaktır. Yılın her mevsimi, günün her saati sizlere hizmet sunmaktayız. Bize ulaşmak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Web sitemizin içerisinde, çeşitli iletişim yolları sizler için hazırlanmıştır. Antalya havalimanı transfer, yolu ile gideceğiniz yere hızlı ve sorunsuz ulaşabilmek için, bizimle daha önceden irtibata geçerseniz daha iyi olur. Yapacağınız transfer işlemini iptal etmek istiyor iseniz tekrar irtibat kurmanız yeterli olacaktır. Uçak saatinizi, gününü, önemli bilgileri doğru bir şekilde aktarır iseniz, sorun yaşama ihtimalini ortadan kaldırmış olursunuz.antalya-transfer-manzara

Firmamızın Değerleri

Misafirlerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutar iken, onlara güvenli, eğlenceli ve akıcı bir transfer işlemi gerçekleştirebilmektir, amacımız. Özverili, güler yüzlü ve saygılı personelimiz ile, sizlerin tekrar bizi tercih etmenizi sağlamaktır. Misafirlerimiz için, sunulan hizmetlerin kalitesi sürekli, samimi, içten ve ölçülü şekilde olarak memnuniyeti en üst seviyede tutmaktır. Bunu başarabilmek için personelimiz sürekli olarak şirket içi eğitimlere gönderilip, insan ilişkileri hakkında bilgi sahibi olmaları sağlanır. Teknolojinin sürekli yenilenmesinden dolayı firma genelinde kullanılan ve siz misafirlerimize sunulan teknolojik araçlar sürekli yenilenmektedir. Kısacası size hızlı, kaliteli, bilinçli, güler yüzlü, samimi ve içten bir yolculuk yaşatmak için hizmet vermeye geldik. Memnuniyetin adresi Bravo transferdir.

antalya havalimanı Ekonomi transferEkonomi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 6 Pax transferMinivan 6 Pax0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan 6 Pax transferVIP Minivan 6 Pax20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 13 Pax transferMinibus 13 Pax11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status