Antalya Transfer Güvenli Ulaşımda Tek Adresiniz

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Transfer Güvenli Ulaşımda Tek Adresiniz

Antalya Transfer

Antalya havaalanı transferine ihtiyaç duyduğunuz da ilk olarak bilmeniz gereken, Antalya merkezine 14 km dışındadır. Bu bağlam da ilçelere transferi de düşündüğünüzde Antalya havalimanı transfer ihtiyaç duyuyorsanız alanının en iyi hizmetini Bravo Transfer olarak biz vermekteyiz. Bu hususta bu kadar iddialı oluşumuzun nedeni, size verdiğimiz güvenle orantılı kendimize olan güvenimizdir.

Adım Adım Transfer

Antalya Transfer konusunda önceden bilgilenmekte ve doğru firmayı seçmekte fayda vardır. İlk olarak doğru firmayı seçmeniz gerekir. Yani bizi. Akabinde rezervasyon yaptırıyorsunuz. Dilerseniz kendi gelişiniz, gelecek misafirleriniz, iş toplantısı için ulaşım, aileniz ile yapacağınız tatiliniz için gerekli bilgi aktarımını yaparak size gerekli hizmeti sunmamız için ön hazırlığımızı yapıyoruz. Bravo Transfer zamanımızın ilerleyen, gelişen ve enerji dolu turizm ihtiyaçların, teknolojinin ve dinamik bir ekibin hizmeti ile alanının en iyisi olduğumuzu itiraf ediyoruz. Antalya havaalanından, ulaşmak istediğiniz adres, otel ya da tatil köyüne ulaşımınız da, tamamen ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanan araçlarımızla, başkaları olmadan rahatça yolculuğun stresini üzerinizden atacağınız imkanları sizler için sunuyoruz. Uzun bir uçak yolculuğunun ardından, özellikle uçak yolculuğunu sevmeyenler için, zor bir sürecin ardından derin bir nefes almayı isteyebilirsiniz. Ulaşacağınız noktaya kadar kendinizi toparlama sürecinde gerekli konforu sunuyoruz. Hiç şüpheniz olmasın dışarıda ki trafik, kalabalık sizin dikkatinizi bile çekmeden transferinizi sağlayacağız. Antalya havalimanı transfer süresini anlamayacaksınız bile.antalya-vip-transfer-2

Çalışma Prensiplerimiz

Uzman ve eğitimli ekibimiz, hizmet sektörünün bilincinde, değerini anlayarak hizmet vermektedir. Şahsi sorunlarını asla işlerine yansıtmayan uzman ekibimiz, mesai saatleri içerisinde sadece sizin ulaşımınızı, saatin de varış noktanıza ulaşmanızı, sağlıklı oluşunuzu düşünüyor. Olabilecek toplantılarınıza vaktinde varmanız, hatta yaptığınız seyahatin geri dönüşü için de gerekli bilgileri alıp, gereğini yapıyoruz. Sizin huzur ve sağlığını önceliğimiz sayıyoruz. Tüm çalışmalarımıza sezonun yoğun oluşu öncesinde, gerekli eğitimleri sağlıyoruz. Hiçbir ihtimal vermiyor olsak da, olabilecek şikayetinizi ciddiye alacağımızdan emin olabilirsiniz. Antalya havaalanı transferlerinde firma seçimi yaparken araçların model, marka ve bakımları hakkında bilgi almanızı öneriyoruz. Bravo Transfer olarak bu hususta kendimizden şüphemizin olmadığını bilmenizi isteriz.

antalya havalimanı Ekonomi 1-3 Kişi transferEkonomi 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi  transferMinivan 1-6 Kişi 0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan 1-6 Kişi transferVIP Minivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status