Antalya Transfer Havalimanı

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Transfer Havalimanı

Antalya Transfer Hizmeti

Antalya Transfer havalimanı hizmeti sunan şirketimiz havaalanından istediğiniz noktalara transfer hizmeti vermektedir. Şirketimiz Antalya Havalimanından olan transfer hizmetleri başta olmak üzere Antalya’da bütün transfer ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmetinizdedir. Şirketimiz sizin belirlediğiniz saatte ve belirlediğiniz yerden alıp istediğiniz yere konforlu ve güvenli bir şekilde ulaştırır. Şirketimiz bu özel hizmeti oldukça uygun fiyatlara sizlere sunmaktadır. İş gezileri, özel seyahatler ya da havalimanı karşılama için sizlere transfer hizmeti sunmaktayız.

Ayrıca şirketimiz transfer hizmetini Antalya’ya gelen misafirleriniz ya da aile üyeleriniz içinde sunmaktadır. Bu konuda misafirlerinizi karşılamak için kendinizi yormayın. Misafirlerinizin sayısı ne kadar olursa olsun şirketimiz uygun araçlar ile misafirlerinizin transferini istediğiniz noktaya gerçekleştirmektedir. antalya-transfer-antalya

Antalya Transfer Hizmeti veren şirketimiz fiyat politikasını iki değişken üzerine belirlemiştir. Birincisi transferi sağlanan kişi sayısı ikincisi ise transfer yapılan noktaya olan mesafedir. Bu konuda kurumsal bir firma olan firmamız bütün müşterilerine sabit fiyat politikası uygulamaktadır. Fiyatlarımız hakkında web sitemizden ya da telefon ile arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Şirketimiz transfer hizmetini sağlarken kişi sayısına göre araç belirlenmektedir. Araçlarımız seçilirken müşterilerimizin sayısına ve ihtiyacına en iyi hizmeti sağlayacak araçlar seçilir.

Antalya Transfer Hizmeti veren şirketimiz s yurt dışından gelecek olan misafirleriniz içinde hizmet vermektedir. Güler yüzlü ve profesyonel kadromuz ile yabancı misafirlerinizi havaalanından alıp konaklayacakları otele ya da gitmek istedikleri yere transferini sağlıyoruz.

Araçlarımız son model ve klimalıdır. Transferinizi sağlarken sizleri en iyi şekilde ağırlıyoruz. Bagajlarınızı da yine güvenli bir şekilde taşıyoruz. Bu konuda siz hiçbir zahmete girmiyorsunuz. Biz sizi karşılıyoruz ve siz araçlarımızdaki yerinizi alıyorsunuz. Geri kalan bütün her şey uzman ekibimi tarafından hallediliyor.

Sizlerde ister kendiniz için isterseniz misafirleriniz için bu özel hizmetten yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Daha sonra sadece bize bildirmiş olduğunuz yere gitmeniz gerekmektedir. Çünkü oraya geldiğinizde profesyonel bir kadro ve konforlu araçlarımız ile sizi karşılıyor olacağız. Sizde havaalanına inince gitmek istediğim yere nasıl gideceğim diye düşünmeyin. Bizi arayın biz hallederiz.

antalya havalimanı Minivan 1-3 Kişi transferMinivan 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi transferMinivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan transferVIP Minivan24 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status