Antalya Transfer Hizmetine Uzman Dokunuş

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Transfer Hizmetine Uzman Dokunuş

Antalya Havaalanı Transfer konusunda uzman bir kadroya ve çalışma prensibi ile kazandığımız müşteri memnuniyetimiz ile yegâne gayemiz sizlerin yolculuklarınızda ulaşabileceğiniz en yüksek konforu ve güvenliği sağlamaktır. Bravo Transfer olarak kıymetli müşterilerimizin güvenlikleri ve yolculuk konforları en bizim için en önemli noktalardan sadece birkaçıdır. Bu süreçte yolcularımızın yolculuklarından sıkılmamaları veya seyahatleri esnasında kendilerini güvende hissetmeleri için hem araçlarımızı her hava koşuluna uygun şekilde donatabilecek takımlara sahip olduğumuz gibi hem de uzman sürücü personellerimizin almış oldukları sürüş teknikleri ve şehrin yolları hakkındaki bilgileri ile güvenlikleri ile konforlarını sağlayabilmek bizim için oldukça gurur vericidir. Her bütçeye ve her zevke uygun son model araçlarımız ile Antalya Transfer işleminizi gerçekleştirmek için sizleri Antalya’ya bekliyoruz.

Taşıt Kapasiteleri ve Kaliteleri

Bravo Transfer kendine araçlarının kaliteleri hakkında güvendiği gibi aynı şekilde araçlarının yolcu kapasiteleri ile de guvenilir-transfer-hizmetioldukça güvenir. Bir tek şahsa özel veya en fazla on dört kişiye kadar varabilen yolcu taşıma kapasitemiz ile ailecek veya iş amaçlı yaptığınız seyahatlerinizde kişi sayısını dert etmemenize olanak sağlıyoruz. Ayrıca tüm taşıtlarımız son model olup yine son teknoloji ile donatılmışlardır. Böylelikle yolculuklarınızda kişi sayısını dert etmek zorunda kalmayacağınız gibi sizlere yolculuklarınızda sıkılmamanız için pek çok diğer seçeneği de teknolojik araç gereçlerimizle sağlayabiliyoruz.

Rezervasyon işlemleri Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Bravo Transfer, Antalya Havalimanı Transfer işlemlerinizi kolaylaştırmak için yanınızda. Bizimle iletişime geçmek de oldukça kolay. İki çok basit seçenek ile bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İlk olarak internet adresimizden yapabileceğiniz çevrimiçi rezervasyon için ayrılan kısmındaki bölümleri doldurup Antalya Havaalanı Transfer işleminiz için randevunuzu ayarlayabilirsiniz. Unutmayın, internet sitemiz sürekli olarak güncellenir ve sizlerde asla yeni yolculuk seçeneklerinden habersiz kalmazsınız. İkinci seçeneğiniz ise yılın her günü her anı 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri temsilcimiz ile telefonunuz aracılığıyla yapacağınız görüşmedir. Bu sayede firmamız hakkında olsun ya da ulaşım seçenekleriniz hakkında olsun, aklınıza takılan ve burada bulamadığınız bir konu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Tatilinize çıkmadan en az bir gün önce bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

antalya havalimanı Ekonomi 1-3 Kişi transferEkonomi 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi  transferMinivan 1-6 Kişi 0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan 1-6 Kişi transferVIP Minivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status