Antalya Transfer İle Kaliteli Araçlarımızın Farkını Yaşayın

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Transfer İle Kaliteli Araçlarımızın Farkını Yaşayın

Antalya havalimanında sizlere hizmet vermeye başlayan Bravo Transfer Antalya’nın yoğun trafik kalabalığından sizleri kurtarmak adına Antalya havalimanı transfer hizmeti ile en iyi transfer firması olarak sizlere hizmet vermektedir. Antalya vıp transfer hizmetimiz, havalimanından başlayarak Antalya’nın bütün ilçelerine ve tatil köylerine kadar sizlere sunulmaktadır. Havalimanı sonrasında verdiğimiz Antalya transfer hizmeti ile sizleri uçaktan indikten sonra otelinize gitmek için araç arama, sıcak havalarda yoğun trafikte bekleme ve gereksiz yere zaman kaybetmeden otelinize ulaşma imkanını sunmaktayız. Tabii ki deneyimli şoförlerimiz ile birlikte de yoğun trafiğin içerisinde vakit kaybetmeden en kısa yollardan gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Antalya Transfer Olarak Sizlere Son Model Araçları Sunmaktayız

Bravo transfer firması olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere hizmet vermekteyiz. Bu anlamda da kısa antalya-transfer-kusursuz-seyahat-hizmetisürede misafirlerimizin istedikleri yere ulaşmalarını sağlarken son model araçlarımız ile de onlara konforu sunmaktayız. Antalya’nın sıcak yaz günlerinde ve yoğun trafiğinde sıkıcı, yorucu bir yolculuk yapmak istemiyorsanız eğer mutlaka Antalya’ya gelmeden Antalya vıp transfer hizmetleri için bizlere ulaşın. Sizlere ulaşım için son model araçları sunarken araç içerisinde de yine sizlerin rahat etmenizi ve keyifli bir yolculuk yapmanızı sağlayacak detaylarda düşünülmektedir. Bu anlamda da yolcu taşımacılığına en uygun araçları araç filomuz içerisinde bulundurmaktayız. Tek kişilik, aile aracı veya büyük bir kafile için en uygun araçlar ile keyifli bir ulaşım imkânı sunuyoruz.

Uygun Fiyata Kaliteli Hizmet

Antalya havalimanı transfer hizmetlerinden Antalya’ya gelen yerli yabancı bütün turistlerin yararlanması adına kaliteli ulaşım hizmetlerini sizler uygun fiyatlara sunmaktayız. Bravo transfer olarak müşteri memnuniyetini sadece araçlarımız ile sağlamayı değil kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyatlara sunmayı da amaçlamaktayız. Bu amaçla da her aracımız için farklı fiyatları sizlere sunarken, gidilecek farklı mesafeler için de çeşitli fiyat tarifleri uygulamaktayız. Antalya transfer hizmetlerinden yararlanmak, araçlarımız ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için internet sitemiz üzerinde bulunan iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz. Firma çalışanlarımız sizlere ulaşım ile ilgili her türlü detayı verirken aklınıza takılan sorulara da en doğru cevapları vermektedir.

antalya havalimanı Ekonomi transferEkonomi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 6 Pax transferMinivan 6 Pax0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan 6 Pax transferVIP Minivan 6 Pax20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 13 Pax transferMinibus 13 Pax11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status