Antalya Transfer İle Kaliteli Bir Tatile Başlayın

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Transfer İle Kaliteli Bir Tatile Başlayın

Bravo Transfer araç ihtiyacınızı son model vip klasmanında ve en uygun fiyatlarla her çeşit araçları ile karşılamak için sizi Antalya ya bekliyor. Ülkemizin turistik şehirlerinden birisi olan Antalya da kişisel seyahatiniz ya da tatiliniz için geldiniz fakat ulaşım sorununu nasıl halledeceğinizi bir türlü çözemediğinizi düşünüyorsanız sizi bu gibi dertlerden kurtarmak için buradayız. Pek çok farklı araç tipi ve fiyatları ile ulaşımı sizin için bir dert olmaktan kurtarıyor ve yolculuğunuzu azami kalite ve konfor ile süsleyip tecrübe etmenize yardımcı oluyoruz. Tek yapmanız gereken şey sürekli yeni fırsatları ile güncellenen internet sitemizi veya yılın her günü 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri temsilcimiz ile yapacağınız görüşme sonucunda şartları öğrenebilir ve Antalya transfer konusunda kendimize neden bu kadar güvendiğimizi birinci elden yaşayabilirsiniz.

Bravo Transfer Hizmetleri

Antalya transfer hizmetini sunduğumuz gibi aynı zamanda Antalya havaalanı transfer işlemlerini de gerçekleştiriyoruz. Yaz kış demeden yılın her günü, her mevsimi hizmet sunmaya ara vermediğimiz gibi pek çok taşıma kapasitesine sahip çeşitli araçlarımızı antalya-transfer-ile-kaliteli-bir-tatile-baslayinhizmetinize sunmaktan gurur ve heyecan duyuyoruz. Bulunduğunuz mevkiden uçak ile yola çıkmadan en az bir gün evvel web sitemizden veyahut telefon numaramızdan bizlere ulaşabilir ve Antalya havalimanı transfer işleminiz için bizden randevu alabilirsiniz. Böyle bir randevu için kaç kişi olacağınızı, bavulunuzun olup olmayacağını, olacaksa kaç adet olacağını, çocuk veya bebek olup olmayacağını ve son olarak personelimizin havaalanında sizi karşılayacağı panoda ne yazacağı gibi bilgileri bizimle paylaştıktan sonra Antalya transfer işleminiz için araç seçeneklerimizi inceleyip seçiminizi yapabilirsiniz. Dilerseniz hizmetin sınırlarını zorladığımız vip transfer seçeneklerimizle ya da ekonomik transfer seçeneğimiz ile aklınızdaki Antalya transfer çeşidine karar verebilir veya shuttle transfer sistemimiz ile sizin gibi diğer Antalya havalimanı transfer işlemini gerçekleştirmekte olan misafirlerimiz ile birlikte yolculuğunuzu geçirebilir hatta isterseniz gitmek istediğiniz yerleşkeye varmadan evvel Antalya da şehir turu yapabilirsiniz.Böylelikle sizlere sunduğumuz konforun tadını çıkartabilir ve son model araçlarımızın sunduğu lüksü güzide Antalya ile iç içe bir etkileşimde bulunmak için yardımcı olarak kullanabilirsiniz. Seçiminiz ne olursa olsun sizleri Antalya’ya sınır tanımayan hizmet anlayışımızı tecrübe etmeniz için bekliyoruz.

antalya havalimanı Ekonomi transferEkonomi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 6 Pax transferMinibus 6 Pax0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minibus 6 Pax transferVIP Minibus 6 Pax20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 13 Pax transferMinibus 13 Pax11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status