Antalya Transfer İle Tatilinizin Keyfini Çıkarın

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Transfer İle Tatilinizin Keyfini Çıkarın

Ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden birisi olan Antalya içerisinde sizlere kaliteli ulaşım hizmetini sunmak adına Bravo transfer olarak hizmet vermekteyiz. Antalya vıp transfer hizmetlerini yerli yabancı bütün misafirlerimize sunarken, onları yorucu trafik çilesinden kurtararak kısa sürede şehrin güzelliklerini yaşama imkânı sunmaktayız.

Antalya havalimanı transfer hizmeti siz uçağınızdan Antalya havalimanına indiğiniz andan itibaren başlamaktadır. Sizlere kaliteli ve rahat bir ulaşım imkânı sunmak adına yolculuğa elverişli araçlarımız ile birlikte şehrin bütün yollarını en iyi şekilde bilen şoförlerimiz ile birlikte sizlere yardımcı olmaktayız.

Bravo Transfer İle Antalya’nın Keyfini Çıkartın

Yaz aylarının vazgeçilmez tatil merkezi olan Antalya içerisine yerli yabancı yüzlerce turist akın etmektedir. Siz bu yoğunluk içerisinde Antalya’nın keyfini yorulmadan çıkarmak istiyorsanız işte o zaman Antalya transfer hizmetini sizlere sunmaktayız. Antalya vıp bravo-transfer-her-yolculukta-yaninizdatransfer hizmeti ile Antalya içerisine iş için veya gezmek için gelen bütün misafirlerimize istedikleri büyüklüklerde araçlar sunmaktayız. Antalya’nın her ilçesine hizmet veren firmamız büyük turist kafileleri için de uygun araçlar temin etmektedir. Sevdikleriniz ile birlikte Antalya içerisinde güzel bir tur atmak, Antalya’nın tarihi yerlerini görmek istiyorsanız sizlere özel şoförler ile sunduğumuz araçlar ile şehrin en özel yerlerini gezme imkanını sağlıyoruz. Bu şekilde şehri tanıyan ve şehrin en önemli yerlerine sizleri götürecek olan şoförlerimiz sayesinde kısa sürede güzel bir Antalya turu yapabilirsiniz. Bu sayede de yorulmadan ve vakit kaybetmeden tatilinizi keyifli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Transfer Hizmetleri

Antalya içerisinde rahat ve kolay bir ulaşım imkânı yaşamak istiyorsanız eğer firmamızı arayarak Antalya havalimanı transfer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bizlere geleceğiniz zamanı ve kaç kişi ile geleceğinizi belirtmeniz yeterlidir. Antalya transfer hizmetleri için sizlere son model ve her türlü farklı büyüklükte binek araçları sunmaktayız. Araç çeşitliliğimiz oldukça fazla olduğu için hiçbir müşterimiz sorun yaşamdan Antalya’nın keyfini çıkartabilir. Araçlarımız içerisinde her türlü konfor ayrıcalığı düşünüldüğü gibi güvenlik önlemleri adına da gerekli olan bütün tedbirleri de alınmıştır. Bu sayede güvenli bir ulaşım keyfini Bravo Transfer ayrıcalığı ile yaşamış olursunuz.

antalya havalimanı Ekonomi transferEkonomi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 6 Pax transferMinibus 6 Pax0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minibus 6 Pax transferVIP Minibus 6 Pax20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 13 Pax transferMinibus 13 Pax11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status