Antalya Transfer ile Ulaşımı Keyife Dönüştürün

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Transfer ile Ulaşımı Keyife Dönüştürün

Antalya Transfer

Bütün bir yıl boyunca, çalışıp yoruluyorsunuz. Tatil gelsin diye, hevesle bekliyorsunuz. Tatilinizin kabus gibi bir başlangıç yaptığını düşünsenize. Bravo transfer olarak bu tür kabusları, yaşamamanız için size hizmetin, en kaliteli halini sunuyoruz. Her şeyden önce neye ihtiyacınız olduğunun, her koşulda deneyimleri  ile farkında olan bir firmayız. Turizm sektörünün, önde gelen şehirlerinden biri olan Antalya’ya adım attığınız ilk andan, ulaşmak istediğiniz noktaya kadar, yüzünüzdeki gülümsemenin eksik olmaması için, hizmetin en keyifli halini sizlere sunmaktayız. Antalya ve ilçelerine yolculuğunuz da adres aramak, yaz ayının sıcağında bunalmak, kafa karışıklıkları yaşamak zorunda kalmamanız için, uygun fiyatlarımız ile hizmet vermekteyiz.antalya-kemer-transfer

Transferin Keyifli Halleri

Sadece tatile geldiğiniz de değil, iş toplantılarınız da, yurt içi ve yurt dışı misafirlerinizi karşılama konusunda ki deneyimimizin sizi memnun edeceğinden eminiz. Üstelik bu hizmeti, Antalya havalimanı transfer olarak,  yılın her günü, 7/24 saatte verebilmekteyiz. Hangi saatte olursa olsun, sizleri güler yüzlü personelimiz eşliğinde karşılıyor, ulaşım yolu ile alakalı bilgi aktarımını yapıp, ulaşmanız gereken noktaya sağ salim bırakıyoruz. Elbette ki geri dönüş yolunuzda da aynı hizmeti vermekteyiz. Düzenli olarak bakımları yapılan VİP araçlarımızda konforun tadını çıkarın ve güvenle seyahat edin. Üstelik bu araçlarımızda konforun, lüksün ve ilginin en iyi halini yaşayacaksınız. Çıtayı en üst seviyede başlattık, ve yine çıtayı ancak yine kendimizin geçebileceğinden şüphemiz yok.

Antalya Havaalanı Kabusa Dönüşmesin

Uçaktan indiğiniz ilk anda, sizleri işinde uzman ekip Antalya Transfer firmamızda çalışan arkadaşlarımız bekliyor olacak. Acaba bulabilecek miyim, karşılamaya gelmişler midir diye sorular takılmayacak aklınıza. Çünkü ekibimiz siz gelmeden önce hazır bir şekilde sizi bekliyor olacaktır. Önceden yapacağınız bildirim sayesin de, havaalanında zorluk çekmeden, taksi yada araç kiralama ile uğraşmadan, dilediğiniz yere varabileceksiniz. İşin uzmanı Antalya havaalanı transfer ekip ve araçlarımızla size eşlik edecek olmak bizim için bir ayrıcalıktır. Hiçbir sorunla karşılaşmamanız için elimizden geleni yapmaktayız. Ayrıca Antalya havalimanı transfer aşamasın da yaşayabileceğiniz her türlü konuda, hızlı çözümler ile içinizi rahatlatıyor. Unutulmaz tatiller ilik andaki gülümseme ile başlar.

antalya havalimanı Ekonomi transferEkonomi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 6 Pax transferMinibus 6 Pax0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minibus 6 Pax transferVIP Minibus 6 Pax20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 13 Pax transferMinibus 13 Pax11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status