Antalya Transfer ile Yolculuğunuza Güvenle Başlayın

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Transfer ile Yolculuğunuza Güvenle Başlayın

Antalya Transfer

Bravo transfer alanının en iyi ulaşım sağlayan firmasıdır. Titiz, güven veren, ciddi ve deneyimli kadromuz ile sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz, ve verdiğimiz hizmetten başta kendimiz memnunuz. Bu iddialı sözlerimizi ukalalık olarak değerlendirmenizi istemeyiz. Zira biz sizlerin yorumlarını dile getirmekteyiz. Antalya ili ve ilçelerine yapacağınız, tatil ya da iş yolculuğunuz için gerekli ön çalışmayı yaparak, günü ve saati geldiğinde sizlerin huzur içinde, ulaşım stresi yaşamadan verdiğiniz adrese ulaştırıyoruz. Turizm sektörünün önde gelen ili Antalya da ulaşım sorununu kafanızdan silip, güzel anılarla vakit geçirdiğinizi hatırlamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bravo transfer sayesin de iş gezisi ve toplantılarınıza vaktinde varmanızı sağlıyoruz. Bu sayede toplantılarınıza stres ile girmenizin önüne geçiyoruz.antalya-havalimani-transfer

Antalya Transferde Doğru Firma

Yapacağınız seyahatlerin sizler açısından önemli olabilecek noktaların farkında olan, nadir transfer firmalarından biriyiz. Antalya havaalanı transferleriniz de siz misafirlerimizin her ihtiyacını karşılayabilecek, sizleri memnun bırakacak deneyim ve birikime sahibiz. Yapacağınız seyahatin sonunda, transferin sağlıklı geçmesine ihtiyaç duyduğunuzu biliyoruz. Bundan dolayı en doğru ekibi sizler için topladık. Ve yine en uygun fiyat aralıklar ile bütçenizi de düşünerek hareket ediyoruz. Sevdiklerinizin güvenli transferleri için bize canı gönülden güvenebilirsiniz. Antalya havalimanından il merkezi ve ilçe merkezlerine ulaşım konusunda endişe duymayınız. Transfer konusun da gerekli özenli çalışmayı yapıyor ve ihtiyacınız olan sürede ulaşımınızı sağlıyoruz.

Rezervasyon Bilgileriniz

Rezervasyon yaparken doğru kimlik bilgilerini vermeyi atlamayınız. Ayrıca transferin yapılmasını istediğiniz adres ve saat konusunda dikkatli bir form doldurmanızı rica ediyoruz. Antalya transfer olarak daha sonra sorun yaşanmaması adına bu konuya çok dikkat ediyoruz. Her koşulda illaki size yardımcı olacağımızdan şüpheniz olmasın. Firma olarak siz misafirlerimizi bekletmemek için çaba gösteriyor olduğumuz için, yanlış bilgilendirmeniz durumunda bekletilmemeniz için bu uyarıyı yapıyoruz. Özellikle yaz sezonunda Antalya havalimanı transferlerinin yoğunlu, bunun dışında ki ulaşım araçlarının ve şehir halkının da dahil olduğu trafik, transfer saatinizle alakalı sorun olmamalı. Kendi başınıza zaten her halükarda zorlanacağınız bu yolculuk süreci, üzeriniz de stres yaratmaktan öteye gitmeyecektir.

antalya havalimanı Ekonomi transferEkonomi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 6 Pax transferMinibus 6 Pax0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minibus 6 Pax transferVIP Minibus 6 Pax20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 13 Pax transferMinibus 13 Pax11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status