Antalya Transfer Kaliteli Yolculuk

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Transfer Kaliteli Yolculuk

Kaliteli Transfer, Kaliteli Yolculuk

Bravo transfer ile Antalya havaalanı transfer işlemlerinize kalite ve konforu ekliyor, muhteşem yolculuklar ile sizleri bekliyoruz. Sektörde uzun zamandır hizmet vermemizin sonucu olarak kazanmış olduğumuz tecrübelerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yolculuk konforunu en üst seviyeye taşımak için buradayız. Tek yapmanız gereken internet sitemizden veya her an her dakika ulaşılabilir durumda olan müşteri temsilcimiz ile telefon aracılığıyla bizlere ulaşmak. Antalya havalimanı transfer işleminizi en yüksek kalitede sürdürmek ve tamamlamak için yapmanız gerekenlerde bir hayli basit. Gerek internet adresimizden gerekse de müşteri temsilcimizden bizlerle bağlantı kurduktan sonra birkaç küçük bilgiyi bizimle paylaşmanız takdirinde ve bu bilgileri siz tatilinize çıkmadan en az bir gün evvel bize bildirmeniz koşulu ile Antalya havaalanı transfer işleminizi kolaylık ile halledebilirsiniz. Bu sorular daha önce de belirttiğimiz gibi oldukça basit fakat yolculuğunuz için bir hayli önemli birkaç sorudan ibarettir. Örnek vermek gerekirse kaç kişi olacağınız, bavulunuzun olup olmayacağı, olacak ise kaç adet olacağı, uçağınızın iniş saati gibi bir takım soru gruplarıdır. Bizimle paylaşmış olduğunuz bu bilgiler ile Antalya havaalanı transfer hizmetini sizlerle konforlu ve güvenli bir şekilde tamamlamak için siz değerli müşterilerimizi beklemekteyiz.antalya-vip-transfer

Kaliteli Personel Kadrosu

Bravo transfer tüm personellerini görevleri ne olursa olsun hiçbir fark göz etmeksizin oldukça titiz bir biçimde seçer ve müşteri memnuniyetini tam anlamı ile sağlayabilmek adına hizmet verir. Sürücü personellerimiz sizleri, siz havaalanına iner inmez ellerinde adınızın yazılı olduğu bir pano ile bekler ve sizi güler yüzü ile karşılar. Daha sonrasında sizin önceden bizim ile paylaşmış olduğunuz bilgiler doğrultusunda belirlemiş olduğunuz bavullarınızı sizlerden alıp aracın bagajına koyar ve yine güler yüzü ile kapınızı açarak Antalya transfer işleminizi başlatır. Sürücü personelimiz en ileri sürüş tekniklerinde eğitim almış ve şehrin yolları olsun trafik akışı olsun en gerekli bilgiler konusunda ve kendi dalında uzmanlaşmış olmasından, sizleri olabilecek en hızlı ve güvenli şekilde varacağınız bölgeye ulaştırır. Siz de bizim ile bağlantıya geçin ve kalite ile tanışın.

antalya havalimanı Minivan 1-3 Kişi transferMinivan 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi transferMinivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan transferVIP Minivan24 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status