Antalya Transfer Nasıl Rezervasyon Yapacağım?

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Transfer Nasıl Rezervasyon Yapacağım?

Antalya Transfer

Hızla büyüyen ve yazları ülkemizin en kalabalık şehri olan ve turist cenneti olarak adlandırılan Antalya’da bu turizmin getirdiği nüfus ve kendi nüfusunun artışı ile ulaşım ve transferde zorlaşmaktadır. Hele ki Antalya havalimanı transfer noktasından ulaşım ve transfer ayrı bir derttir. Taksicilere para kaptırmak istemeyen ancak geleneksel toplu taşıma araçlarının da yavaşlığı ve konforsuzluğu ile transferlerini gerçekleştirmek istemeyen müşteriler Antalya transfer hizmetinde bu noktada Bravo transfer hizmetini keşfetmektedir. Sizde bu transferlerinizden önce bu yazıyı okuyorsanız doğru yeri buldunuz demektir. Bravo transfer olarak firmamız Antalya havaalanı transfer hizmetinde öne çıkan ve Antalya transfer sektöründe başı çeken firmadır.

Peki Firmanız Müşterilerine Ne Vadediyor?

Antalya transfer sektöründe yıldız olan firmamız müşterilerine birçok şey vadetmektedir. Bunlar müşterilerimizin Antalya havalimanı transfer noktasına varmadan önce 7/24 destek hizmetiyle başlayarak, güler yüzlü şoförlerimiz, son model araç filomuz, ev rahatlığını aratmayan konforumuz ve hepsi kendi alanında uzman diğer çalışanlarımızla sıralanıp gitmektedir. Sizin tek yapmanı gereken doğru firma olan bizi seçmektir. antalya-transfer-bize-ulas

Sizi Seçtim Peki Nasıl Rezervasyon Yapacağım?

Antalya havaalanı transfer işlemlerimiz kadar kolay ve dinamik olan bu süreci ise aşağıdaki şekilde yaptığınız takdirde tüm işlemleriniz tamamlanmış ve artık sadece transfer noktasına gelip tatilinizin keyfini çıkaracağınız veya sizin adınıza çok önemli bir iş için yapacağınız görüşmenin yerine dinç gidebileceğiniz yolcuğunuza başlamayı beklemek kalacak. Rezervasyonunuzu uçuş tarihinizden önce sitemizde bulunan sizler için özel hazırlanmış iletişim alanlarımızdan veya sizinle birlikte size en uygun hizmeti seçmek için bekleyen 7/24 aktif müşteri hizmetleri operatörlerimiz ile birlikte yapabilirsiniz. Bu aşamada internet sitemizde de yapsanız operatörlerimizle de yapsanız uçuş ve varış tarihlerinizi bizlere bildirmeniz ile transfer işleminiz ve zamanı belirlenmektedir. Bu belirlenen zaman kapsamında asla geç kalmadan hatta belirlenen zamandan daha önce gelen özel aracınız ile transferinizin daha ilk aşamasında mutluluğu ve kendinizin özel olduğunu hissetmeye başlayacaksınız. Bundan sonrası ise şoförlükte uzman olan kaptanınızın en uygun hızda, en uygun konforda transferini gerçekleştirmesi ve mutluluğunuzu katlamanızdır.

antalya havalimanı Ekonomi 1-3 Kişi transferEkonomi 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi  transferMinivan 1-6 Kişi 0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan 1-6 Kişi transferVIP Minivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status