Antalya Transfer Neden Biz?

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Transfer Neden Biz?

Antalya Transfer

Kaliteli bir tatil geçirmek için çoğu insan Antalya’yı seçmektedir. Peki Antalya havalimanı transferleri bu kaliteli tatilin bir başlangıcı olarak aynı şekilde üst düzey kaliteyi vermekte midir?  Bu soru yolcuğa çıkmadan önce herkesin kafasındaki en önemli sorulardandır. Gerek iş için olsun gerekse tatil için olsun bu sıkıntıyı hele ki yanında yükü olan kişiler çok çekmektedir. Ancak Bravo transfer olarak bu sıkıntınız artık tarihin tozlu sayfalarına karışıyor. Eski usul transferler yerine Antalya havalimanı transfer noktasına geldiğiniz andan itibaren çağdaş çözümler ile en konforlu ulaşımı yaşamaya hazır olun.  Antalya transfer sektöründe çığır açan özelliklerimiz ve hizmetlerimizle sizleri beklemekteyiz.guvenilir-transfer-hizmeti

İyi Ama Bravo Transferin Farkı Nedir?

Bu soruyu sormak tabi ki de en doğal hakkınız. Firmamızın farkı ise diğer transfer firmalarına ve diğer ulaşım seçeneklerine hizmette fark atmasını sağlayan; son model araçlardan kurulu üst düzey konfora sahip size evinizdeki rahatı aratmayacak filomuz, eski bir tabu olan müşteriyi sadece para olarak görme düşüncesini yıkarak müşteriyi ailesinden birisi sayan ve ona bir aile ferdi şefkatiyle, güler yüzlülüğüyle yaklaşan çalışanlarımız, daima hizmet veren internet sitemiz ve telefon hatlarımızdır. Ayrıca bizi tercih eden müşterilerimizin olumlu dönüşleri de bu farkımızı arttırmaktadır. Antalya havaalanı transfer noktasına indiğiniz anda bu farkı zaten kendiniz fark edeceksiniz.

Peki Bu Hizmetten Yararlanmak İçin Ne Yapmalıyım?

Antalya Transfer işlemlerinizi en iyi şekilde yukarıda bahsettiğimiz gibi yerine getirmek için sizin tek yapmanız gereken Antalya havaalanı transfer noktasına varmadan ve uçuşunuzu gerçekleştirmeden önce bizlere uçuşunuzun ve varışınızın bilgilerini internet sitemizdeki iletişim alanlarından ya da size yardım için 7/24 bekleyen müşteri hizmetleri hatlarımızdan bize ulaşmanızdır. Bu rezervasyonunuz sonrasında en uygun fiyata en konforlu ve en kaliteli transfer hizmetini almanın keyfini yaşayabilirsiniz. Rezervasyon ardından iletişim hizmetimiz bitiyor mu? Tabi ki de hayır. Rezervasyon ardından transfer işleminiz sırasında ve transfer işleminizindi sonrasında bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.  Bu iletişim esnasında memnuniyetinizi de huzursuzluklarınızı da duymak bizi mutlu edecektir. Daima destek ile sizlerin hizmetindeyiz.

antalya havalimanı Ekonomi transferEkonomi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 6 Pax transferMinivan 6 Pax0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan 6 Pax transferVIP Minivan 6 Pax20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 13 Pax transferMinibus 13 Pax11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status