Antalya Transfer Sektöründe Neden Bravo Transfer?

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Transfer Sektöründe Neden Bravo Transfer?

Pek çok Antalya Havaalanı Transfer firması bulunurken neden Bravo Transfer’i tercih edesiniz? Çünkü biz hizmette sınır tanımamayı kendimize prensip edindik ve bu yolda sizlere de mümkün olan en mükemmel konforu ve uygun seçenekleri sunuyoruz. Her biri vip kaliteye sahip olan araçlarımız ile dilerseniz sadece size özel ulaştırma seçeneklerimiz isterseniz de toplu seyahat edebileceğiniz shuttle transfer seçeneğimiz ile her zevke her koşula hizmet sunuyoruz. Araçlarımızın her biri son model olmakta ve her mevsime, hava koşuluna uyum sağlayabilmektedir. Ayrıca son teknoloji araç-gereçlerle donatılmış olduğundan yolculuğunuzu mümkün olabildiğince eğlenceli hale getiriyor ve uzman sürücü personellerimizin sahip olduğu ileri düzey sürüş yetenekleri ve şehir bilgisi sayesinde kaliteli ve güvenli bir hizmet vaat ediyoruz. Antalya Havalimanı Transfer firması olarak sizlere havalimanı ile tatilinizi geçireceğiniz yer arasında köprü görevi görmekten ve hizmet sunduğumuz yolcularımızın her seferinde memnun kaldıklarını görmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Bizimle Nasıl İletişime Geçeceksiniz?

Bravo Transfer ile nasıl bağlantı kuracağınızı düşünüyorsanız hiç zahmet etmeyin çünkü bize ulaşmak sadece bir tık veya antalya-ulasimbir telefon kadar uzağınızda. Her zaman aktif ve sürekli güncellenen çevrimiçi rezervasyon yapabileceğiniz web sitemiz veya 7/24 ulaşabilir durumda olan müşteri temsilcimiz ile telefon vasıtasıyla iletişime geçebilir ve size en uygun seçeneklerimizi öğrenebilirsiniz. Antalya Havaalanı Transfer işleminiz için yapacağınız rezervasyon için bizimle tatile çıkmadan en az bir gün önce olmak sureti ile bağlantı kurmanız ve bavul sayınız, kaç kişi olacağınız, çocuk veya bebek olacak mı, olacaksa sayısı ne olacak gibi sorularımıza vereceğiniz cevaplar hem bizim hizmet kalitemiz için olduğu gibi hem de size sağlayacağımız kaliteli ulaşım ve konfor için büyük önem arz etmektedir.

Araç Kalitemiz

Antalya Havalimanı Transfer işleminde size mümkün olan en iyi konforu ve hizmeti sağlamak için buradayız. Bu husustaki en büyük yardımcılarımızdan biri ise daha önce de belirttiğimiz gibi her biri vip klasmanında olan, her biri son model ve son teknoloji kişisel araç gereçlerle donatılan taşıtlarımızdır.

antalya havalimanı Ekonomi transferEkonomi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 6 Pax transferMinivan 6 Pax0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan 6 Pax transferVIP Minivan 6 Pax20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 13 Pax transferMinibus 13 Pax11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status