Antalya Transfer Şirketi

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Transfer Şirketi

ANTALYA TRANSFER

Antalya transfer şirketi olarak sizlere kaliteli, güvenli, ayrıcalıklı ve özel hizmetleri bir araya getirerek üstün hizmet veren bir firma olmayı başardık. Şirketimiz olarak bizden hizmet almak isteyen değerli müşterilerimizin hizmet ve hızlı bilgi alabilme amacı ile bravotransfer.com adresini oluşturduk. Bu adrese girerek hakkımızda merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilirsiniz ve rahatlıkla iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz. İsterseniz internet sitemiz üzerinden de transfer işlemi için randevu işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede de seçenekler bölümümüzde istediğiniz aracı ve transfer seçeneğini kullanabilirsiniz. Eğer isterseniz vip hizmetimiz ile de sizlere vip aracı getirerek vip servislerinde de hizmet vermekteyiz.  Araçlarımız belirtmiş olduğunuz kişi sayısına göre de değişiklik göstermektedir. Bizlere istediğiniz her an gün ve zaman ayırımı yapmadan 7/24 ulaşabilme imkanı sağlamaktayız.antalya-transfer-ucus

Transfer İşleminde Gerekli Bilgiler

Bizleri transfer işleminizi gerçekleştirmek için tercih ettiğinizde sizlerden aksi bir durum yaşanmaması için bilgiler istenmektedir. Bu bilgiler şu şekilde.

Hava alanına geliş tarihiniz ve uçaktan iniş saatiniz istenmekte. Bunun nedeni ise sizi bekletip gideceğiniz yere geç kalmamanıza engel olabilmek.

Kaç kişi ile transfer işlemi gerçekleştireceğiniz. Ekibimiz ona göre araç ayarlayacaktır.

Vip hizmetten yararlanmak isteyip istemediğiniz. Ayrıcalıklı ulaşımdan hoşlananlar için.

Ne tür araç istediğiniz. Seçme hakkını size bıraktık.

İletişim bilgileriniz. Herhangi bir aksi durum oluşumunu engelleyebilmek amacı ile sizle bağlantı kurabilmek için. Sizlerin rahat ve güvenli hizmet alabilmesi için bütün detaylara önem verdik.

Bizi tercih eden siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti demek bizim başarımızın her zaman son noktasıdır.

Neden Biz?

Antalya transfer olarak bizi tercih ettiğiniz hiçbir an pişmanlık yaşamazsınız. Bunun garantisini de vermiş olduğumuz önceki transfer işlemlerinin başarısı ile kanıtladık. Antalya transfer sizlerden aldığı memnuniyet ve güç sayesinde sektörde tek olmayı başardı.  Bu farklılıkları görüp konforunuzdan, rahat ulaşım sağlamaktan ve yolculuğunuz süresince alacağınız üstün hizmetten ödün vermek istemiyorsanız hiç düşünmenize gerek yok. Direkt olarak biz sizlere bu hizmetlerin garantisi ile geliyoruz. Bizi tercih eden siz değerli misafirlerimize şimdiden teşekkürü bir borç biliriz.

antalya havalimanı Minivan 1-3 Kişi transferMinivan 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi transferMinivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan transferVIP Minivan24 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status