Antalya Transfer Sizin için Hizmet Olarak Sunduklarımız

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Transfer Sizin için Hizmet Olarak Sunduklarımız

Bravo Transfer’in Hizmet Kalitesi ile Tanışın

Bravo transfer kendi sektöründe uzun bir zamandan beri hizmet vermekte ve bu süreç içerisinde kazanmış olduğu tecrübeler ile de her geçen gün değerli müşterileri için memnuniyetin çıtasını biraz daha yukarılara taşımaktadır. Antalya havaalanı transfer işlemlerinizde hizmet vermekte olan firmamız ile internet sitemiz veya müşteri temsilcimiz ile telefon aracılığıyla iletişime geçmeniz takdirinde rezervasyonunuzu yaptırabilir ve sınırsız hizmet anlayışımızdan kaynaklanan kaliteli hizmet prensibimizi tecrübe edebilirsiniz. Bravo transfer vermekte olduğu hizmeti ile bugün sektörde oldukça tanınmış bir firmadır ve bu durumu her biri vip kalitedeki araçlarına ve uzman personel kadrosuna borçludur. Antalya Havalimanı Transfer işlemlerinizde hizmetinize amade olan birbirinden şık ve kaliteli araçlarımız size konfor ile güvenliği tahsis etmekte ve uzman sürücü personellerimiz ile bu kalite çok daha hızlı ve çok daha güvenli olarak sizlere takdim edilmektedir. Bu sayede sizde Antalya Transfer işleminizde herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmaz ve hizmetimizden memnun bir şekilde yolculuğunuzun tadına varabilirsiniz.antalya-vip-transfer

Hizmet Olarak Sunduklarımız

Bravo transfer olarak bizim ile tatilinize çıkmadan bir gün evvel iletişime geçmeniz tekdirinde Antalya transfer hizmeti için rezervasyon işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Bunun için ister internet adresimizi isterseniz de müşteri temsilcimiz ile görüşmeyi tercih edebilirsiniz. Her iki şekilde de sizden bir takım bilgiler almamız gerekecektir. Kaç kişi olacağınız, bavulunuzun olup olmayacağı, olacak ise kaç adet olacağı, çocuk veya bebek olup olmayacağı, olacak ise kaç kişi olacakları, uçağınızın iniş saati gibi bir takım soru gruplarını yanıtladıktan hemen sonra rezervasyon işleminizi tamamlamış olursunuz. Siz uçağınızdan iner inmez elinde adınızın yazılı olduğu bir pano ve güler yüzü ile sürücü personelimiz sizi karşılar. Daha önceden de belirttiğiniz üzere bavullarınızı sizden alır, bagaja koyar, kapınızı açar ve sizde sürücü personelimizin ileri düzey sürüş teknikleri konusundaki almış olduğu eğitimler doğrultusunda rahat ve bir o kadar da güvenli bir şekilde Antalya havalimanı transfer hizmetiniz ile tanışmış olursunuz. Daha sonrasında ise size yalnızca arkanıza yaslanıp yolculuğunuzun tadını çıkarmak kalır.

antalya havalimanı Ekonomi transferEkonomi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 6 Pax transferMinibus 6 Pax0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minibus 6 Pax transferVIP Minibus 6 Pax20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 13 Pax transferMinibus 13 Pax11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status