Antalya Ucuz Transfer

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Ucuz Transfer

ANTALYA’DA ULAŞIM BİZDEN SORULUR

Antalya transfer firmaları hizmetinizdedir. Antalya Türkiye’de seyahat için en çok tercih edilen şehirlerin başında gelir. Yerli ve yabancı turistlerin cazibe merkezi olmasında Antalya’nın enfes kumsalları, doğal güzellikleri ve tarihi yapıtları önemli rol oynar. Turizmin yanında Antalya iş görüşmesinde yer faktörün önem veren güçlü firmalar için de odak noktası durumundadır. Ancak Antalya’da gerek iş seyahati için gerekse gezmek için gelen turistlerin karşılaşmış olduğu önemli bir sorun var. O da ulaşım. Antalya’nın yoğun trafiği altında seyahat eden insanlar çok sıkıntı çekiyor. Uçakla gelmiş olanlar için araç bulmak bile başlı başına bir çileye dönüşüyor. Çünkü Antalya sadece merkezini görüp ben oraya gittim diyebileceğiniz bir şehir değil. Gerek il merkezinde gerekse uzak ilçelerinde burayı mutlaka gezmelisiniz denilen bir yer çıkacaktır. Araçsız gezi demek ya taksi ya minibüs demektir. Taksilerin fiyatları cep yakarken minibüsler ise gerek doluluk gerekse sıcaklığı ile sizi kavuracak, tatil için biriktirdiğiniz bütün enerjinizi alacaktır. Siz de Antalya ucuz transfer fırsatını kullanıp rahat bir seyahatin keyfini sürebilirsiniz.eniyiye

Her Şey Sizin İçin

Bizim tercih edilmemizin ve buralara gelmemizin en büyük sebeplerinden biri müşterilerimize sunduğumuz avantajlar. Öncelikle personelimiz geliyor. Sizin için seçtiğimiz personeller alanında uzman, güler yüzlü ve anlayışlıdır. Ayrıca yılların deneyimli şoförleridirler. Bir diğer özelliğimiz ise yedi yirmi dört bize ulaşabilir olmanız. Bravo transfer.com internet adresimizden yedi yirmi dört faydalanabilirsiniz. Diğer iletişim bilgilerimizi de yine aynı adresten öğrenebilir, kendinize güzel ve rahat bir tatilin keyfini sunabilirsiniz. Bu hizmetin bu kadar kaliteli olması müşterilerimiz olma yolunda bu yazıyı okuyanların aklına fiyat sorunsalını getiriyor. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta olan firmamız sizin için en uygun fiyata en yüksek kaliteyi sunmayı amaçlar. Bu amacına elinden geldiğince ulaşır, ulaşır ki müşterilerinin seyahat boyunca hem cebi hem de kafası rahat etsin. Ayrıca VIP hizmetimiz de bulunmaktadır. Sizden cüzi bir miktar talep eden VIP hizmetimiz in araçları ayrıcalıklı olmakla birlikte diğer araçlarda bir sıkıntı yoktur. Antalya transfer şirketleri arasından bizi tercih edebilirsiniz.

antalya havalimanı Ekonomi 1-3 Kişi transferEkonomi 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi  transferMinivan 1-6 Kişi 0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan 1-6 Kişi transferVIP Minivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status