Antalya Transfer Uzman Kadromuzla Ulaşımınız Güvende

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Transfer Uzman Kadromuzla Ulaşımınız Güvende

Bravo Transferin Ayrıcalıkları

Daha önce Antalya’yı ziyaret etmiş kişilerinde çok iyi bildiği gibi bu güzel şehrimizde ulaşım biraz zordur. Taksi ücretleri yüksek ve toplu taşıma araçları da bir hayli sıkıntılı olabilir iken pek çok kişi transfer işlemleri için güvenilir bir firma arar. Eğer sizde onlardan iseniz şu an da doğu adrestesiniz. Çünkü Bravo transfer sektördeki yıllanmış tecrübeleri ile ve çeşitli araç ve ödeme seçenekleri ile tüm ihtiyaçlarınıza hitap edebilme imkanına sahiptir. Yolcu taşıma kapasitesini veya konforunu ayrıntılı olarak öğrenebileceğiniz web sitemizde fiyatlar ile ilgili de seçenekleri görebilir veya bunların hepsini müşteri temsilcimiz vasıtası ile de öğrenebilirsiniz. Antalya havaalanı transfer işleminde önde gelen firmalardan biri olmamızın en önemli nedenlerinden bir diğer de müşteri memnuniyetini esas ölçü olarak almamız ve her geçen gün yapmakta olduğumuz değişikliklerde bu hedefi kendimize belirlememiz bugüne kadar ki en etkili faktör olmuştur. Antalya havalimanı transfer işlemlerinizde her biri vip kalitede ki araçlarımız ile gerçekleştirebileceğiniz yolculuklar için bizim ile bağlantı kurmanız yeterli olacaktır. Tek önemli husus, tatilinize çıkmadan en az bir gün evvel bizim ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bu sayede olası tüm rahatsızlıklar giderilmiş olacak ve siz değerli müşterilerimizin Antalya havaalanı transfer işlemi başarılı bir şekilde tamamlanıp randevunuz resmen kayıt edilmiş olacaktır.antalya-transfer-ozel-sofor

Uzman Personel Kadrosu

Bravo transfer bünyesinde çalışan tüm personeller titizlik ile seçilmiş ve kendi alanlarında uzman kişilerden oluşturulmuştur. Müşteri temsilcilerimiz iletişim konusunda oldukça deneyimli ve bilgili olurken, sürücü personellerimiz de ileri sürüş teknikleri ile eğitimlerini almış ve şehir hakkında gerekli her bilgiye sahiptirler. Bu sayede ne randevunuzu tamamlarken ne de yolculuğunuz esnasında herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız. Antalya transfer işleminiz yalnızca havaalanı ile gitmek istediğiniz yer arasında kalan bir seyahat olmanın ötesinde, sizlere unutulmaz bir deneyim olarak da sunuluyor. Dilerseniz Antalya transfer işleminiz esnasında şehir turu yapabilir ve güzeller güzeli bu turistik şehrin kültür ve tarih kokan sokaklarında unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizlere ulaşmak ve tatilinizi doyasıya yaşamak.

antalya havalimanı Ekonomi transferEkonomi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 6 Pax transferMinibus 6 Pax0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minibus 6 Pax transferVIP Minibus 6 Pax20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 13 Pax transferMinibus 13 Pax11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status