Antalya Transfer VIP Hizmetlerimiz

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Transfer VIP Hizmetlerimiz

Antalya havalimanı transfer hizmetleri ile havaalanında başlayan transfer hizmeti ile ülkemizin en önemli tatil merkezlerinden biri olan Antalya’da özellikle yabancı turistlerin keyifli bir tatil yaşamalarına imkân sağlıyoruz. Yaz aylarında en çok ziyaret edilen tatil merkezlerinden birisi olan Antalya’ya yabancı turistlerin ilgisi oldukça fazladır. Antalya’ya gelen yabancı turistlerin keyifli bir tatil geçirmeleri Antalya’nın tarihi ve doğal güzelliklerini görmeleri için Antalya transfer hizmeti ile sizlere yardımcı olmaktayız. Bravo transfer firması olarak özellikle kafile olarak gelen yabancı turistlere Antalya’nın her yerini görmelerini, keyifli bir tatil geçirmelerini sağlamak adına araç filomuz içerisinde taşımacılığa uygun olan araçları bulundurmaktayız. Aracımız içerisinde yer alan deneyimli şoförümüz sayesinde de Antalya’nın bütün güzelliklerini görme imkanını sizlere sunuyoruz.

Antalya Havalimanı Transfer Hizmetleri

Antalya vıp transfer hizmetlerini havalimanından başlatarak özellikle büyük kafileler halinde gelen turistler için kolaylıklar sağlıyoruz. antalya-havalimani-belek-transferBüyük turist kafilelerindeki en büyük sorun havaalanına indikten sonra kafile içerisinde bulunan bütün herkesi kolaylıkla taşıyacak ve kısa sürede otellerine götürecek uygun araçların bulunmasıdır. Havaalanı etrafında birçok taksi bulabilirsiniz ama bu sizin için oldukça masraflı bir ulaşım olacaktır. Bu türden sorun yaşamamak ve kısa sürede turist kafilesini oteline ulaştırmak için Antalya havalimanı transfer hizmetini sizlere sunan bravo transfer firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Antalya’nın her ilçesine hizmet veren firmamız içerisinde her türlü yolcu taşımacılığına uygun araç olduğu için kafile içerisinde yer alan bütün misafirlerimiz keyifli bir yolculuk ile otellerine ulaşmaktadır.

Bravo Transfer Olarak Sizlere Sunduğumuz Diğer Hizmetler

Bravo transfer olarak müşterilerimizi memnun etmek, Antalya içerisinde keyifli bir tatil geçirmelerini sağlamak adına havalimanından başlayarak sizlere eşlik emekteyiz. Sizler için tahsis ettiğimiz uygun araçlarımızın yanı sıra araç içerisinde sizlere güvenli ve keyifli bir sürüş keyfi yaşatacak olan personelimizde yer almaktadır. Bu sayede kısa sürede gitmek istediğiniz yere ulaşmanızı sağlıyoruz. Bunların yanında araç içerisinde size konforu sağlayacak olan gerekli ekipmanların bulunmasının yanında güvenli bir sürüş içinde araç içerisinde her türlü önlem alınmıştır. Antalya transfer hizmetlerini, güvenli ve keyifli bir ulaşım imkanını tüm müşterilerimize uygun fiyatlarla sunmaktayız.

antalya havalimanı Ekonomi transferEkonomi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 6 Pax transferMinibus 6 Pax0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minibus 6 Pax transferVIP Minibus 6 Pax20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 13 Pax transferMinibus 13 Pax11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status