Antalya Transfer Yolculuğunuz Bize Emanet

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Transfer Yolculuğunuz Bize Emanet

Antalya Transfer

Transfer Nedir?

Transfer kimi firmalar için sadece müşterileri bir noktadan alıp diğer noktaya taşımaktır. Ancak Bravo transfer için transfer bir ulaşım aracı olmaktan ötedir. Antalya transfer firmalarından birisi olan Bravo transfer olarak yola çıktığımız bu felsefe sayesinde yüksek müşteri memnuniyeti elde etmeyi kısa sürede sağladık. Müşterilerimiz Antalya havalimanı transfer noktasına daha varmadan üst düzey özelliklere sahip ve çağının son teknolojisi olan filomuzdan müşterimiz için özel hazırlanan araç onu Antalya havaalanı transfer noktasında bekliyor olacaktır. Bunu Antalya havalimanı transfer noktasına uzun, kısa veya aktarmalı, aktarmasız fark etmez zor bir yolculuğun ardından ulaşan müşterilerimizin bu meşakkatli yolculuklarından sonra bir o kadar daha meşakkatli olan taksi veya diğer ulaşım imkanları ile sağlamalarını ve bu seçeneklere yüksek ücret ödeyip minimum hizmet almalarını engellemek için müşteri memnuniyetini ilk madde olarak gözeterek yapmaktayız. Müşterilerimizin Antalya havaalanı transfer noktasına varmadan önce ve hatta Antalya transfer safhasının bir önceki ayağı olan uçuşlarını gerçekleştirmeden önce bize ulaşarak bu uçuşlarının tarihini ve transfer yerine varış saatlerini bildirmelerine bağlı olarak güler yüzlü ve işinde uzman şoförlerimiz ile onları transfer noktasında bekliyor olacağız.antalya-transfer-3

Rezervasyon ve Bilgilendirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Rezervasyonunuzu ve bizimle gerek transfer öncesi gerek transfer sırasında gerekse transfer sonrasındaki iletişimlerinizi birçok yoldan yapabilirsiniz. Bu iletişimlerinizi internet sitemizde tüm müşterilerin kullanabileceği bir iletişim alanı hizmetimizi kullanarak yapabileceğiniz gibi daima ve 7/24 açık olan müşteri hizmetleri telefon hatlarımızı arayarak size birebir hizmet verecek müşteri hizmetleri operatörlerimizle de yapabilirsiniz. Bu hizmetleri alanlarında uzman ve dinamik ruhlu çalışanlarımızdan daima alabilirsiniz. Transferlerimizden memnun kalmanız için elimizden gelen desteği sizler için seferber etmeye daima açığız. Eğer ki memnun kalmamış olarak biten bir transferiniz olursa bunu bizlere yine internet sitemizden veya müşteri hizmetlerimizden bildirebilir ve bu memnuniyetsizliğin nedeninin derhal çözüme kavuşturulmasına yardımcı olabilirsiniz. Böylece böyle bir memnuniyetsizliğin bir daha asla yaşanmamasını sağlamış olacağız. Konfor, uygun fiyat, çağının teknolojisine uygun filomuz ve dinamik ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

antalya havalimanı Ekonomi transferEkonomi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 6 Pax transferMinivan 6 Pax0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan 6 Pax transferVIP Minivan 6 Pax20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 13 Pax transferMinibus 13 Pax11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status