Antalya Transfer’de Kalitenin Adresi

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Transfer’de Kalitenin Adresi

Bravo Transfer tüm yolcularına Antalya Havaalanı Transfer hizmetinde kaliteyi iftiharla sunuyor. Her biri birbirinden özel araçları ve özel elemelerden geçmiş elit personelleri ile sizleri Antalya Havaalanı Transfer’i için bekleyen Bravo Transfer kaliteyi sizlerle buluşturuyor. Tek yapmanız gereken web sitemizden yapacağınız çevrimiçi rezervasyon veya 7/24 aktif durumda olan müşteri temsilcimiz ile telefon aracılığıyla bağlantıya geçerek gerçekleştirebileceğiniz randevu ile bize ulaşmak. Bu durumda randevunuz için görüştüğünüz personelimiz sizlere empati ile yaklaşarak en iyi hizmeti sağlamaya çalışacak, size ve ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun olanakları sizinle paylaşacaktır. Bu durumda size yönlendirecek bir takım soru grupları da olacaktır. Örneğin kaç kişi olacağınız, uçağınızın havaalanına iniş saati, bavul sayınsız, çocuk veya bebek sayısı gibi birtakım soruları cevaplamanız takdirinde kaliteli ve konforlu hizmetimizden yararlanabilir ve Antalya Havalimanı Transfer işleminiz için rezervasyonunuzu fiilen aktif edebilirsiniz. Tabi randevunuzu tatilinize çıkmadan en az bir gün önce bize bildirmeniz önemle rica olunur.

Hızlı, Güvenli, Konforlu

Bravo Transfer sizlere hem hızlı ve güvenli hem de kaliteli ve konforlu bir yolculuk imkânı sunuyor. Bu konuda bizlere ve antalya-havalimani-transfersiz değerli müşterilerimize en büyük yardımı dokunan uzman personel kadromuz ve son model araçlarımızın hakkını vermeliyiz. Araçlarımız hem son model ve son teknolojik aletlerle donatılmış olmakta hem de bir ile on dört yolcuya kadar taşıma kapasitesi ile hizmet sunabilmektedir. Sürücü personellerimiz ise diğer tüm personellerimiz gibi titizlikle kadromuza dâhil edilmiş, gerekli tüm kursları derece ile bitirmiş ve ileri sürüş teknikleri eğitimlerini başarı ile tamamlamış bulunmaktadır. Bu iki önemli faktörü birbiri ile uzman bir dokunuş ile harmanlamış bulunmamızdan dolay sizlere hizmette kaliteyi gururla sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bravo Transfer ile Antalya Havalimanı Transfer işleminizi gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda dilerseniz şehir turu yapabilir ve daha birçok imkânımızdan faydalanabilirsiniz. Böylece sizleri hem dudak uçuklatan taksi ücretlerinden ve sarsıntılı, dur kaklı, rahatsızlıkta sınır tanımayan otobüs yolculuklarından övünç ile kurtarıyoruz. Sizde eğer sunmakta olduğumuz hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

antalya havalimanı Ekonomi transferEkonomi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 6 Pax transferMinibus 6 Pax0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minibus 6 Pax transferVIP Minibus 6 Pax20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 13 Pax transferMinibus 13 Pax11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status