Antalya Transferde Yeni Sistem

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Transferde Yeni Sistem

Antalya transfer işlemlerinde yeni sistem ile karşınızdayız. Bravo transfer olarak antalya havaalanı transfer işlemlerinizi güvenli ve konforlu bir şekilde yapıyoruz. Antalya’da birçok firma vardır, ancak Bravo transfer olarak sistemimiz , herkesin yaptığı gibi değil çok farklı bir sistemdir. Sizi havaalanından direkt olarak alan ve istediğiniz yere kadar gezdiren bir sistemdir. Bu sistem sayesinde artık yorulmadan uğraşmadan seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hem rahat hem güvenilir seyahat için Bravo transfer sizlerle.

İş seyahatlerinizde yanınızdayız

Bravo transfer iş seyahatlerinizde de yanınızda olmaya devam etmektedir. Başka bir şehirden Antalya’ya iş görüşmesine gelen siz antalya-transfer-yeni-sistemdeğerli müşterilerimize vip bir şekilde Antalya transfer hizmeti vermekteyiz. Vip araçlarımız ve personellerimiz her zaman yanınızda olmaya devam etmektedir. İş seyahatlerinizde vip araçlarımız ile konforlu ve tamamen güvenli bir şekilde yolculuk yapma avantajına sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Bravo transfer olarak bizlerle iletişime geçmektir. Her saat bize ulaşabilirsiniz. Direkt olarak size uygun şekilde aracınızı gönderiyoruz ve güvenli yolculuk yapmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Aile seyahatlerinde Bravo transfer

Ailenizle birlikte Antalya’ya gelmek isterseniz size yine yardımcı olabiliriz. Aile büyüklüğünüze bağlı olarak siz uygun aracı belirliyoruz ve hizmetinize gönderiyoruz. Gezi veya ziyaret gibi aktivitelerinizi rahat bir şekilde geçirebilmeniz için elimizden gelen hizmeti sizlere sunmaya çalışıyoruz. Antalya havaalanı transfer sayesinde ailenizle havalimanında indikten sonra sizi gitmek istediğiniz bütün bölgelere götüren bir şöfor ile aracınız hazır bekliyor olacaktır. Şöforümüz sizin ve ailenizin en güvenli şekilde seyahat etmeniz için özel seçilmiştir. Toplu taşıma araçlarında sıkıcı ve yorucu bir yolculuk yapmak istemiyorsanız Bravo transfer olarak yanınızdayız. Sizlere toplu taşımanın çilesini yaşatmak istemeyiz. Vip araçlarımız ve personellerimiz ile her gün büyüyen firmamızla yanınızdayız. Tek amacımız sizlerin güvenilir ve konforlu yolculuk etmesidir. Bu nedenle fiyattan daha çok güvene dikkat ettik. En iyi şöforler sizler için firmamızda barınmaktadır. Personellerimiz ve firmamız olarak etkili ve kaliteli bir hizmet vermek için elimizden geleni yapmaktayız. Antalya’ya gelen müşterilerimize her zaman doğru hizmet vermek için beklemekteyiz.

antalya havalimanı Ekonomi transferEkonomi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 6 Pax transferMinibus 6 Pax0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minibus 6 Pax transferVIP Minibus 6 Pax20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 13 Pax transferMinibus 13 Pax11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status