Antalya Ucuz Havaalanı Transfer

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Ucuz Havaalanı Transfer

ANTALYA TRANSFER

Turizmin başkenti Antalya’ya yolculuklarınız da sadece tatilin keyfini sürmek istiyor ve trafikle uğraşmak zorunda kalmadığınız bir ulaşım hayal ediyorsanız, Bravo transfer olarak sizlere en iyi ulaşım hizmetini sunmaktan zevk duyarız.Antalya havalimanından transferinizi sağlarken, önceliğimiz güler yüzlü personelimizle sizi karşılamaktır. Uçak yolculuğunuzun ardından, trafikle uğraşmak, araç kiralama teferruatlarına boğulmak, sonrasın da yolu bulabilmek gibi sorunlar ile uğraşmak yerine Bravo transfer ile konforun tadını çıkarın. VİP araçlarımızın keyfini sürerken, tüm bu detayların farkına bile varmayacaksınız. Standartlarımızı her konuda üst seviyede tutuyor, güvenli bir yolculuk yapmanızı sağlıyoruz. Sizler de bu esnada dinlenebilir, ulaşmak istediğiniz noktaya yolculuğunuzu yaparken, rahatlıkla telefon görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Öncelikle Antalya transferlerinde, kullandığımız araçların düzenli bir şekilde, bakım ve kontrollerinin yapıldığını bilmenizi isteriz. Aynı özeni personelimizde gösteriyor, gerekli eğitimlerle donanmalarını sağlıyoruz. İletişim kurmakta sorun yaşamayacak, problemlerle karşılaşmayacaksınız. Gerek yurtiçi gerekse yurtdışı misafirlerimizin transfer sürecinde rahat ve güvenilir hizmetin örneği,  doğru adresi olmak ile övünüyor ve bu konuda egomuzu dizginleyemiyoruz. Antalya havaalanı transferinizde, firmamızı tercih ettiğiniz de bir daha asla vazgeçemeyeceksiniz. Güzel bir tatile hazırlanıp, sonrasında havaalanına indiğiniz anda sorunlar yaşamamanız için, özel misafirlerinizin karşılanmasını istediğinizde, sevdiklerinizin güvenle adreslerine varmalarını istediğinizde Bravo transfer olarak firmamızı aramanız yeterli olacaktır.antalya-havalimani-transfer

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZE KOLAYLIKLA ULAŞIN

Rezervasyon yaptırmak için 0532 278 46 66 numaralı iletişim telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Bravo transfer olarak sizden tek talebimiz, rezervasyon bilgilerinizi doğru girdiğinizden ve belirttiğinizden emin olmanızdır. Bu sayede herhangi bir problemle karşılaşmayacaksınız. Talep ettiğiniz saatte personelimiz sizleri veya da misafirlerinizi karşılayacaktır. Sonrasında son model VİP araçlarımıza bindirilecek ve talep ettiğiniz adrese yolculuğunuz başlayacaktır. Havaalanının şehir merkezi ve ilçelerine olan mesafeyi fark etmeden tamamlayacağınızın garantisini vermekteyiz. Yaşadığımız zamana uygun ve ilerlemiş teknolojinin cihaz ve araçları ile transferinizin kalite çerçevesinde gerçekleşeceğinden emin olabilirsiniz. Firma olarak özverimizin karşılığını, misafirlerimizin tebessüm ve teşekkürleri ile alıyor olmaktan gurur duymaktayız. Her ne sebeple gelmiş olursanız olun, transferlerinizin öneminin farkındayız ve sizleri önemsiyoruz. Bu yüzden hizmetimizi en üst seviyede tutuyoruz.

antalya havalimanı Ekonomi 1-3 Kişi transferEkonomi 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi  transferMinivan 1-6 Kişi 0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan 1-6 Kişi transferVIP Minivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status