Antalya Ucuz Transfer

Misafir Yorumları

Neden Bravo Tur'dan hizmet almalıyım ?

bizi tercih etmeniz için 4 harika neden

Şeffaf Ücret Politikası

Gördüğünüz rakam ne ise onu ödersiniz. Herhangi gizli masraf, ek ücret ya da banka komisyonu bulunmamaktadır. Trafik yoğunluğu, Rötar vb durumlar için ek ücret talep edilmez.

Ücretsiz İptal

İptal işlemi ücretsizdir. Herhangi bir komisyon ya da kısmi kesinti yapılmadan ücretin tamamı iade edilir. Bize transfer zamanından 6 saat önce bildirmeniz yeterli.

Kusursuz Hizmet

Sadece Türkiye'nin değil avrupa ve dünyanın en yoğun havalimanlarından olan Antalya Havalimanı'nda kusursuz ve kesintisiz transfer hizmeti için gece gündüz çalışıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Bravo Tur tüm bayram, tatil, haftasonlarında çalışır. 365 gün 24 saat karşınızda sorunlarınızı çözen müşteri hizmetlerini bulabilirsiniz.

tursab logo
tripadvisor logo
google logo

Antalya Ucuz Transfer

ANTALYA TRANSFERLERİNİZ DE BİZİ SEÇMENİZ İÇİN SEBEPLERİMİZ

Yine bu sene de, geçen sene olduğu gibi Türkiye’nin en çok tercih edilen ve cennetin adresi olan Antalya ili ve beldeleri misafirlerin gözdesi oluyor. Rahat ve hızlı bir yolculuk olması sebebi ile Antalya’ya ulaşmayı talep eden misafirler hava yolunu tercih ediyor. Hava ile ulaşımı tercih eden misafirlerimiz, bu yolculuğun hemen akabinde aynı rahatlık ile ulaşım sağlamayı talep ettikleri bölgeye ivedi bir şekilde varmak istiyorlar. Peki, bu konfora sahip olabileceğiniz yolculuğunuz için doğru firmayı buldunuz mu? Elbette birçok transfer firması bulmanız mümkündür. Bu nokta da önemli olan aradığınız hizmeti alabilmenizdir. Bir çok süslü veya abartılmış cümleleri okumak durumunda kalabilirsiniz. Tam olarak bu aşamada devreye Antalya ucuz transfer leriniz için firmamız size eşlik ediyor. Antalya transferleriniz de Bravo transfer ile güvenli bir şekilde varmak istediğiniz bölgeye kadar size eşlik ediyor, son model araçlarımızla, keyifli ve huzur içinde talep ettiğiniz adrese ulaşımınızı sağlıyoruz.vip-vito-transfer

Antalya ilimizde uzun zamandır hizmet veren firmamız Antalya havalimanından sizi alarak Antalya’ ya transferlerinizi gerçekleştirmektedir. Huzurun adresi Antalya da müthiş bir tatil geçirmeniz kaçınılmazdır. Her yıl ağırlıklı olarak yabancı turistlerin yanı sıra, iş ziyaretleri veya yine tatil için gelen yerli turist sayısı oldukça fazladır. Bu durum ise özenli karşılamayı ve iyi bir hizmet şeklini gerektirmektedir. İlk önce hava limanından güler yüzlü personelimiz tarafından karşılanıyorsunuz. Gelen kişi sayısı ve tercih ettiğiniz hizmet şekli ile arabalara yerleştiriliyorsunuz. Otobüs, taksi ya da kiralayacağınız araçlara oranla avantajlı ücret tarifeleri sayesinde bütçenizi de sarsmadan ulaşımınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Yapmanız gereken ise önceden rezerve yaptırmanızdır. Böylece tüm diğer teferruatlarla uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Web sitemiz üzerinden, fiyat listeleri, hizmet paketleri, kampanyalar ve araç modelleri tercihlerinizi yapabilirsiniz.

Bravo Transfer Farkı

Piyasaya kıyasla alanımızda ki en güvenilir firmayız. Durmadan yeniliklere açık olan bir sistem ile çalışıyor ve araştırmaktan bıkmıyoruz. Firma olarak, değerli müşterilerimizin her birine aynı özeni gösteriyoruz. Çünkü firmamızdan hizmet alan her birey gelecekte, bizi tercih edecek topluluğun öncüsüdür.

antalya havalimanı Minivan 1-3 Kişi transferMinivan 1-3 Kişi34 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Business transferBusiness0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Premium transferPremium0 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minivan 1-6 Kişi transferMinivan 1-6 Kişi20 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı VIP Minivan transferVIP Minivan24 ₺'dan başlayan fiyatlarla
antalya havalimanı Minibus 1-13 Kişi transferMinibus 1-13 Kişi11 ₺'dan başlayan fiyatlarla
DMCA.com Protection Status